•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با فرآوری مواد معدنی استخراج شده از معادن در شرکت‌های فرآوری مستقر در شهرک‌های صنعتی به دنبال اجرای سیاست‌های دولت برای ایجاد اشتغال در استان هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد :
   در اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 96 کردستان ، 18 هزار و 490 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد و دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد گفت: با مصوبه های این کارگروه برای یک هزار و 954 واحد صنعتی زمینه تثبیت اشتغال بیش از 50 هزار نفر در این استان ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در مدت دو سال 48 هزار و 516 شغل در استان گلستان ایجاد شد .
   وزیر صنعت،معدن و تجارت از برنامه های توسعه ای کارخانه نساجی کویر سمنان که زمینه اشتغال بیش از 850 نفر را فراهم می کند بازدید کرد .
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان سمنان فاز اول خط تولید مینی بوس عقاب را افتتاح کرد.
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد :
   معاون برنامه ریزی وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: در دولت یازدهم با افتتاح و تکمیل طرح های مختلف صنعتی و معدنی و توسعه تولید داخلی 304 هزار نفر مشغول به کار شده اند.
   طی سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان؛
   دکتر روحانی رییس جمهور به همراه مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت و طی سفر به استان سمنان سه واحد تولیدی را به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رساند.
   با حضور دکتر روحانی؛
   اولین خط تولید محصولات ایران خودرو با حضوردکتر روحانی رییس جمهور و مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سمنان افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی یا حل مشکلات واحدهای تولیدی طی سال 95 پرداخت شد.