•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی از صدور ۳۵ پروانه بهره برداری صنعتی در دوماهه نخست امسال خبر داد و گفت: رشد ۱۰۴درصدی سرمایه گذاری پروانه های صنعتی صادره سال ۹۵ نسبت به ۹۴ا و احراز رتبه ...
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری:
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت : با موافقت مرکز ملی فرش ایران ، نخستین دهکده فرش در چهارمحال و بختیاری دایر می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از افزایش تبادلات تجاری و اقتصادی با کشور قطر خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در سال گذشته معادل 100میلیون دلار صادرات از ایران به کشور قطر انجام شد که استان بوشهر یک پنجم از این میزان صادرات را به خود اختصاص داد.
   رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 29 فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری 176 میلیارد ریال و اشتغال 162 نفر دراین استان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ارسال اولین محموله غذایی به صورت هوایی از شیراز به دوحه خبر داد و گفت: روزانه 100تن میوه و تره‌بار به قطر صادر می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال جاری طرح استانی اکتشاف عناصر نادر خاکی و تشکیل بانک اطلاعاتی محصولات تولیدی معدنی در بخش‌های تخصصی، شهرستانی و منطقه‌ای در استان اجرا ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع مبلغ یک هزار و 200 میلیارد ریال به 341 واحد تولیدی تسهیلات پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 6 هزار و 276 مورد بازرسی سال گذشته در زمینه قاچاق کالا و ارز در سطح استان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهرگفت: در راستای اجرای طرح شناسنامه دار کردن انبارها و مراکز نگهداری کالا از ابتدای سال جاری تا کنون 2 هزار مورد از اشخاص حقیقی و حقوقی در سراسر استان در ...