•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق از فعالیت گسترده بیش از پنج هزار بازرگان، تولید کننده ، تاجر کالا و خدمات مهندسی ایرانی در کشور عراق خبر داد.
   کارگروه توسعه صادرات خراسان شمالی با حضور رایزنان بازرگانی منتخب جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان و ازبکستان برگزار شد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت البرز گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید بیش از یک میلیون و200 هزار جلد دفترچه تحصیلی با تعرفه دولتی در استان البرز توزیع در حال توزیع می باشد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ایلام گفت: با پیگیری مسوولان استانی و سازمان صنعت و معدن و تجارت، دفتر سازمان زمین‌شناسی در استان از امروز شروع بکار کرد.
   اختصاصی/معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت:
   ساختار سازمانی و تشکیلات تفضیلی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استانها پس از 3 سال ؛ تدوین و به استانها ابلاغ شد.
   شهرک فن آوری و مرکز خدمات کسب و کار استان با حضور استاندار، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، برخی نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان کشوری و استانی افتتاح شد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان افزود: نمایشگاه فروش پاییزه گرگان با حضور جمعی از مسئولین استانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی گرگان آغاز به کار کرد.
   معاون امور بازرگانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت :بیش از 500 غرفه در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پائیزه، کالاهای مورد نیاز ایام بازگشایی مدارس را عرضه می کنند.
   با هدف تعدیل قیمت‌ها و در آستانه بازگشایی مدارس
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران از برپایی و افتتاح نمایشگاه پاییزه در این شهرستان و با هدف تعدیل قیمت‌ها در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
   مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های دائمی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تولیدکنندگانی که بر اساس رقابت سالم محصولات با کیفیت و کمیت بالایی ارائه کردند می‌توان این ارزیابی را داشت که خرید از نمایشگاه به نسبت سنوات ...
Page created in 1.9008140563965 seconds.
memoryUsage : 29261Kb