•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: گچساران توانایی تبدیل شدن به قطب صنعتی استان را دارد.
   اختصاصی /
   با صدوراحکام جداگانه از سوی وزیرصنعت، معدن وتجارت مشاوران وزیر در امور« پژوهش های تجارت بین الملل و سازمانهای بین المللی» ،« خانواده و بانوان»و« فرهنگی و مذهبی» همچنین روسای سازمان صنعت، معدن وتجارت ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان زنجان اعلام کرد : با آغاز به کار شرکت سیمان خمسه در دهه فجر سال جاری ، میزان تولید سیمان در استان زنجان به یک میلیون و 650 هزار تن خواهد رسید.
   طی 9 ماهه گذشته از استان آذربایجان شرقی صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از صادرات 136 میلیون و 600 هزار دلاری فرش و صنایع دستی در 9 ماهه سال جاری در استان خبر داد و گفت در حال حاضر، فرش تبریز به 85 کشور جهان صادر می ...
   در جریان سفر هیات دولت به استان خوزستان انجام شد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان اولین سفر کاروان تدبیر و امید به استان شهید پرور خوزستان، از طرح مجتمع ذوب آهن و فولاد خرمشهر بازدید کرد.
   با حضور وزیر صنعت،معدن وتجارت:
   نخستین و بزرگترین سیستم آبگیری از لجن در تصفیه خانه شماره یک شرکت فولاد خوزستان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، در اهواز به بهره برداری رسید .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گیلان از افتتاح 22 طرح صنعتی ، معدنی و تجاری با سرمایه گذاری یک هزارو 200 میلیارد ریالی همزمان با دهه مبارک فجر دراین استان خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از رشد 51 درصدی صدور جواز تاسیس صنعتی در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل در 9 ماه اول سالجاری خبر داد .
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان فارس،حضوروکمک بخش خصوصی رابرای موفقیت سازمان وتوسعه اقتصادی استان ضروری دانست.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت : تشکلهای بخش خصوصی هیچگاه رقیب بخش دولتی نبوده اند و انجمنها همیشه در کنار بخش دولتی و با تلاش خود، یاور و همراه بخشهای دولتی هستند.
Page created in 2.0582649707794 seconds.
memoryUsage : 29232Kb