•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از موافقت دولت با ساخت کارخانه تولید ورق عریض با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در اهواز و تلاش برای ساخت چهار کارخانه چغندر قند در این استان خبر داد.
   به گفته رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان با افتتاح اداره گمرک شهرستان دزفول موانع کسب و کار در منطقه شمال این استان برداشته خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: طی 4 ماهه امسال در مجموع در 275 بازرسی های به عمل آمده 12پرونده به ارزش ریالی 3 میلیارد و 527 میلیون ریال تشکیل شده است.
   در مراسمی با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران:
   در مراسمی با حضور ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران از 200 دستگاه خودرو سبز مجهز به موتور dpf و با با تکنولوژی یورو 4 و یورو 5 در در مجتمع صنعتی ماموت واقع در شهرک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از اجرای طرح معدن کاری سبز در استان خبر داد و گفت: بهره گیری از ظرفیت های معدنی استان گام موثری در راستای ایجاد اشتغال جوانان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در جهت افزایش کیفیت نان و بالابردن راندمان کارخانجات آردسازی، اقدام به معرفی این واحدها برای دریافت تسهیلات می کنیم.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی 59 واحد تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به بانکهای عامل خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌ رضوی با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری برای این طرح بیشتر از 40 میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: تمام سرمایه این طرح داخلی است اما ماشین‌آلات خارجی هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال از۶۳۰ واحد و طرح در حوزه تولید صنعت و معدن در استان با اعتباری بالغ بر ۹ هزار میلیارد ریال حمایت می‌شود.
   خط چهار کارگاه احیای شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) روز یکشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی به بهره برداری رسید.