•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: از آغاز مرحله جدید ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات رونق تولید تاکنون 475 واحد و طرح تولیدی در استان ثبت نام کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در یک ماه گذشته 244 واحد صنفی متخلف در استان شناسایی و با آنها برخورد شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از ذخیره 147 میلیون تنی ذغال سنگ حرارتی در منطقه معدنی نیروگاه بزرگ حرارتی طبس خبر داد.
   در راستای توسعه صادرات غیر نفتی استان هرمزگان صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهارکرد: در ۴ ماه امسال ۱۴ هزار و ۴۸۸ تن کالای غیرنفتی به عمان صادرشده است که نسبت به مدت مشابه ۱۱۱ درصد افزایش داشته و ارزش این صادرات به میزان ۳ میلیون و ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان در چهاردهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت : از سال 95 تاکنون 154 واحد تولیدی موفق به دریافت تسهیلات شده اند.
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان قزوین محمد شریعتمداری را گزینه مناسبی برای تصدی منصب وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و گفت: شریعتمداری استراتژی توسعه صنعتی کشور را در اولویت کاری خود قرار دهد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بندرعباس:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اظهار امیدواری برای اینکه مجموعه طرح حوض‌های خشک تعمیر انواع کشتی بندرعباس به یک کلاس جهانی از لحاظ مدیریت، تعمیر و نگهداری تبدیل شود، گفت: برای رسیدن به این موضوع باید ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد:
   به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت طرح حوض های خشک تعمیر انواع کشتی در بندرعباس این پتانسیل را دارد که به سمت ساخت کشتی نیز در آینده ای نزدیک حرکت کند. وی بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های داخلی برای جلب ...
   با حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به استان هرمزگان، طرح احداث حوض‌های خشک بندرعباس با هفت هزار و 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت ریالی را مورد افتتاح قرار داد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت فارس خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: تنها با احیای پنج معدن استان که قبل از دولت کنونی تعطیل شده بودند، زمینه اشتغال یک هزار و 250 نفر فراهم و سالانه سه هزار و 770 تن به ظرفیت استخراج و ...