•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با پیگیری ‌سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه انجام گرفت؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه محموله‌ای از اقلام مورد نیاز برای مناطق زلزله‌زده این استان ارسال شده است.
   با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور انجام گرفت؛
   همزمان با مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از 3 واحد برتر در زمینه تحقیق و توسعه تقدیر شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان گفت: بر اساس آیین نامه ابلاغی جدید، جابجایی و حمل کالای ملوانی به شکل تجمیعی در سطح این استان مانعی ندارد ولی جابجایی آن در خارج از استان صرفاً با موافقت شورای ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از پیش بینی سرمایه گذاری 236 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.
   در همایش روز ملی صادرات خوزستان اعلام شد:
   به گفته رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، صادرات پوشاک و کفش در 7 ماهه امسال به ترتیب افزایش 48 درصدی و 7 درصدی داشته است. همچنین رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از افزایش 25 درصدی ارزش و 6 ...
   سرپرست سازمان صنعت معدن وتجارت قم خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت : پرداخت تسهیلات رونق تولید باعث حفظ و تثبیت اشتغال 4225 نفر و نیزایجاد اشتغال جدید برای400 نفر در استان قم شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از انجام مطالعات کارشناسی و پژوهشی در خصوص موانع و مشکلات پیش روی صادرکنندگان و تجار این استان خبر داد و گفت : در روزهای آینده محورهای کلیدی توسعه ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: 350 میلیون دلار انواع کالا نیمه نخست امسال از قزوین به خارج از کشور صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به منظور یاری رسانی به هموطنان حادثه دیده زلزله اخیر کرمانشاه خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : کارخانه های سیمان استان فارس با تولید سالانه بیش از 7.4 میلیون تن سیمان، نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار استان ایفا می کنند.
Page created in 2.1803779602051 seconds.
memoryUsage : 29227Kb