•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهکیلویه و بویر احمد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهکیلویه و بویر احمد از سهمیه 12 میلیارد تومانی گچساران از اعتبارات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خبر داد.
   علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سفر به استان کهکیلویه و بویر احمد از واحدهای صنعتی شهرستان گچساران بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در 11 ماه امسال با صدور 2 هزار و 273 پروانه کسب در زمینه‌های مختلف زمینه اشتغال 5 هزار و 682 نفر فراهم شده است.
   رئیس سازمان صنعت,معدن وتجارت از برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا همزمان با ایام پایانی سال در مشهد و 20 شهرستان استان خبر داد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت،معدن و تجارت پیرامون تسهیلات برای بخش صنعت لاستیک گفت: همه واحدهای این صنعت که به ظرفیت بالایی رسیده اند برای توسعه ، نوسازی و بازسازی در اولویت تسهیلات صندوق توسعه ملی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال یک میلیون تن کالا از این استان به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی صادر شده که 10 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در یازده ماهه امسال 200 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهر صنعتی البرز صورت گرفته است.
   سید نعیم امامی خبر داد:
   تکالیف صنعت ، معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، صددرصد محقق شد.


   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دراین استان پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد: طرح نظارتی نوروز 96 همزمان با سراسر کشور با هدف کنترل و نظارت بر وضعیت بازار از یکم اسفند سال جاری در استان آغاز شد.