•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   استان سیستان و بلوچستان از ظرفیت های بالایی در حوزه معادن برخوردار بوده که با روند فعالیت های معدنی و رشد شاخص های بخش معدن استان نسبت به سنوات گذشته و ارتقاء جایگاه معدن استان نسبت به کشور در سال ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بیش از ۱۹۶ پروانه بهره‌برداری از معادن در سطح استان اردبیل صادر شده است که ۱۹ نوع ماده معدنی از این معادن استخراج می‌شود.
   به منظور ایجاد و توسعه همکاری های مشترک علمی، آموزشی و پژوهشی حوزه صنعت و دانشگاه، تفاهم نامه ای بین دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز مورد توافق و به امضاء ...
   با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت انجام شد؛
   چهار طرح صنعتی همزمان با سومین روز از هفته دولت با حضور محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعتبار 345 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شکوهیه قم به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه در هفته دولت با افتتاح 21 طرح در این استان، زمینه اشتغال حداقل 240 نفر به صورت مستقیم فراهم می شود.
   همزمان با فرا رسیدن هفته دولت:
   همزمان با دومین روز از برگزار برنامه های گرامیداشت هفته دولت، فعالیت تولیدی کارخانه آرد شهرستان ایوان با حضور استاندار، مدیران و مقامات محلی آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان کرمان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان کرمان گفت : 8 پروژه صنعتی و معدنی با 2 هزار و 400 میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغال حدود 2 هزار نفر هفته دولت در استان کرمان بهره برداری می شود .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد اعلام کرد: 23طرح صنعتی ومعدنی یزد در ایام هفته دولت با سرمایه گذاری 16هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی دو هزار نفر افتتاح می شود.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از بازدید از پروژه پتروشیمی دهدشت مطرح کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر لزوم تسریع در تأمین منابع مالی مورد نیاز پتروشیمی دهدشت، گفت: صندوق توسعه ملی و بانک سپه باید برای تأمین مالی و فاینانس پروژه مشارکت کنند.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجانشرقی گفت : با حضور معاونین وزارت متبوعه در ایام هفته دولت شاهد بهره برداری از 6 پروژه بزرگ صنعتی خواهیم بود .