•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: امسال۴ هزار و ۱۶۰میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۷۳۳ واحد تولیدی استان پرداخت شده است که ۴۶ درصد از سهم استان است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 10 ماهه امسال، 1731 هزار تن کالا به ارزش یک هزار و 594 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: 459 میلیون دلار کالای تولیدی استان در 10 ماهه امسال از مبادی استانی و 176 میلیون دلار نیز از مبادی دیگر استان ها به خارج صادرات شده است.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قم گفت: در مرحله جدید پرداخت تسهیلات رونق تولید برای حمایت از تولید و اشتغال جوانان استان، از ابتدای سال جاری تاکنون 4 هزار و 130 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: قم به دلیل فعالیت واحدهای صنعتی زیرمجموعه صنعت خودرو سازی شرایط رقابتی و آمادگی کامل برای استقرار این صنعت مادر و اشتغالزا را دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در قزوین 35 هزار واحد صنفی وجود دارد که 57 بازرس رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و 70 بازرس افتخاری بازار شب عید را رصد می‌کنند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز97 (13 بهمن) تا 27 بهمن ماه امسال در مجموع 6 هزار و 512 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی در سطح بازار این استان انجام ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون 433 واحد تولیدی در این استان از محل تسهیلات رونق تولید 302 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در سراسر استان مازندران از 11 بهمن ماه شروع شده است و تا 31 فروردین 97 ادامه خواهد یافت.
   38 صادرکننده نمونه خراسان رضوی در مراسمی با حضور رییس اتاق بازرگانی ایران، استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مورد تجلیل قرار گرفتند.
Page created in 1.7621581554413 seconds.
memoryUsage : 29255Kb