•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به گفته معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت کشور ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به صورت یارانه‌ای به صادر کنندگان تولید کننده تعلق می‌گیرد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: اقلام مورد نیاز زلزله زدگان توسط شرکت‌ها و واحدهای صنعتی و صنفی به منطقه زلزله زده تحت مدیریت استان آذربایجان شرقی ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین محموله مواد غذایی از طرف واحدهای صنعتی و معدنی و تجاری استان چهارمحال و بختیاری به ارزش 100 میلیون تومان به مناطق زلزله‌زده ارسال ...
   از سوی فعالان صنعتی، معدنی و تجاری کهگیلویه و بویراحمد؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد تاکنون هفت کامیون انواع کالای مورد نیاز برای زلزله زدگان کرمانشاه توسط فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت این استان جمع آوری شده است.
   با پیگیری ‌سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه انجام گرفت؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه محموله‌ای از اقلام مورد نیاز برای مناطق زلزله‌زده این استان ارسال شده است.
   با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور انجام گرفت؛
   همزمان با مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از 3 واحد برتر در زمینه تحقیق و توسعه تقدیر شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان گفت: بر اساس آیین نامه ابلاغی جدید، جابجایی و حمل کالای ملوانی به شکل تجمیعی در سطح این استان مانعی ندارد ولی جابجایی آن در خارج از استان صرفاً با موافقت شورای ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از پیش بینی سرمایه گذاری 236 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.
   در همایش روز ملی صادرات خوزستان اعلام شد:
   به گفته رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، صادرات پوشاک و کفش در 7 ماهه امسال به ترتیب افزایش 48 درصدی و 7 درصدی داشته است. همچنین رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از افزایش 25 درصدی ارزش و 6 ...
   سرپرست سازمان صنعت معدن وتجارت قم خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت : پرداخت تسهیلات رونق تولید باعث حفظ و تثبیت اشتغال 4225 نفر و نیزایجاد اشتغال جدید برای400 نفر در استان قم شده است.
Page created in 2.3330478668213 seconds.
memoryUsage : 29239Kb