•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از انجام مطالعات اکتشافی مواد معدنی در نوار مرزی استان به مساحت 2 هزار و 700 کیلومتر مربع خبر داد و گفت: در نوار مرزی زیرکوه ماده معدنی لیتیوم شناسایی شده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به تاکیدات استاندارقزوین در اجرای طرح‌های توسعه‌ای در ۱۱ ماهه امسال ۱۰۴ مجوز طرح توسعه به واحدهای تولیدی، صنعتی استان اعطا شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر :
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر خبرداد: طی 11ماهه سال جاری 96 تعداد 243 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری52هزار و 944 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 6074 نفر توسط این سازمان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه952 فقره ثبت سفارش کالا در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد گفت: بازرسان این سازمان واتاق اصناف مرکز استان یزد جهت کنترل و نظارت بر قیمت و عرضه کالا و خدمات در ایام پایانی سال با اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 1397 وبا ...
   از ابتدای دولت یازدهم تاکنون انجام شده است؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 290 پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای دولت یازدهم تا کنون در این استان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: صادرات 11 ماهه امسال در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 28 درصد افزایش پیدا کرده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: صادرات غیرنفتی این استان در ۱۱ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 8 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه تاکنون بیش از 20 واحد صنعتی در مناطق زلزله زده کرمانشاه با دریافت تسهیلات مورد نیاز به چرخه تولید برگشته اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اصلاح ساختار و وجود اراده مدیریتی در واحدهای صنعتی راکد قم را ملاک کمک‌رسانی به این واحد‌ها برشمرد و گفت: از واحدهای صنعتی که به دنبال آغاز فعالیت دوباره و بازسازی ...
Page created in 2.1084091663361 seconds.
memoryUsage : 29267Kb