•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: جمع آوری اقلام مورد نیاز جهت کمک رسانی به مناطق زلزله زده از سوی واحدهای صنفی، صنعتی و معدنی مازندران تداوم دارد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان :
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان گفت: براساس برآوردهای وزارت صنعت ،معدن وتجارت ، استان گلستان در سال 95 رتبه 18 را در بخش ارزش افزوده صنعت در کشور را کسب کرده است.
   رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در کردستان:
   رییس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در طول 3 سال گذشته 12 کارخانه تولید سیگار راه‌اندازی و تا اخر امسال هم سه کارخانه دیگر راه‌اندازی خواهد شد، افزود: با ...
   در دیدار رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با رایزن بازرگانی سفارت ترکیه در ایران مطرح شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: حضور هیأت‌های خارجی در استان با ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک ضمن ارزآوری و سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، به اشتغال و صادرات سروسامان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی از ادامه کمک رسانی واحدهای تولیدی و صنعتی استان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : هدف‌گذاری صادرات استان فارس در سال 96 معادل یک میلیارد و 347 میلیون دلار و هدف‌گذاری 6 ماهه نخست 672 میلیون دلار بوده است که 83 درصد آن محقق شده است.
   سرپرست سازمان صنعت معدن وتجارت قم خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: از محل تسهیلات رونق تولید، فصلی به نام بازسازی و نوسازی ماشین آلات ایجاد شده است و واحدهای تولید آرد می توانند از این تسهیلات استفاده کنند .
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان بوشهر خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در حال حاضر 20 واحد شناور سازی با ظرفیت اشتغال 3000 نفر در زمینه ساخت و تعمیر انواع کشتی های فلزی و فایبرگلاس در استان مشغول به فعالیت هستند.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت کرمانشاه خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از پیگیری این سازمان برای رفع آسیب های وارد شده ناشی از زلزله به واحدهای صنعتی این استان و احیای دوباره آنها از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان با عنوان رشد 5/54 درصدی ارزش افزوده بخش معدن استان در سال 94 نسبت به سال 93 ، از ارسال بیش از 5 کامیون حامل اقلام موردنیاز زلزله زدگان غرب کشور توسط جمعی از ...
Page created in 2.6912980079651 seconds.
memoryUsage : 29243Kb