•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تعهدات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در طرح های با پیشرفت بالای 60درصد در استان بطور کامل محقق شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال وبختیاری گفت: 750میلیون تومان حقوق دولتی از بهره برداری معادن در سال94 به حساب دولت واریز شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان چهار محال و بختیاری:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان چهار محال و بختیاری در نشست هم اندیشی دانشگاه و صنعت گفت: همایش بین المللی متالورژی به صورت مشارکتی شهریور ماه در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از معافیت حقوق ورودی ماشین آلات جهت ایجاد، بازسازی و نوسازی خطوط ماشین آلات طرح ها و واحدهای صنعتی خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: وجود بیش از 3 هزار و 400 واحد صنفی و 24 واحد تجاری در شهرستان مریوان نشان دهنده ظرفیت خوب تجارت در این شهرستان است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران گفت: به یک هزار و پانصد واحد تولیدی تهران برای تولید و اشتغال تسهیلات پرداخت شد.
   بهار شیراز با جلوه های تولید و اشتغال؛
   همزمان با سفر رییس جمهور به استان فارس 39 طرح صنعتی و زیر ساختی با همراهی وزیر صنعت ،معدن و تجارت افتتاح می شود.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت: ارائه تسهیلات رونق تولید از سوی بانک ها موجب رشد و توسعه تولید و بهبود فضای کسب و کار است و بنابراین افزایش تعاملات در این حوزه از سوی بانک ها الزامی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال های گذشته ارتباط صنعت و دانشگاه در آذربایجان غربی افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال 1392 فرش ریزماهی خوی به ثبت جهانی رسید و ثبت جهانی افشار تکاب نیز در حال پیگیری است.