•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی 221 واحد تولیدی استان به بانکهای استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد : مجتمع پتروشیمی لردگان رکورددار کار بدون حادثه شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت لرستان گفت: استان لرستان از نظر معرفی واحدهای تولیدی دومین استان کشور است و به میزان 126هزار و 950 میلیون ریال تسهیلات در لرستان پرداخت شده است.
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در خراسان جنوبی ؛
   کارخانه پودر کیمیای زنوک در شهرک صنعتی مود امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسؤولان استان خراسان جنوبی افتتاح شد. این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 35 هزار تن پودر میکرونیزه بنتونیت ...
   توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت از فعالیتهای سازمان صنعت بوشهر در زمینه عملکرد HSEEتقدیر شد
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: 121 طرح تولیدی و اقتصادی برای پرداخت تسهیلات رونق تولید به بانکهای عامل معرفی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت تهران خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران درهفتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رونق تولید استان تهران گفت: 18 هزارو 600 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تهران پرداخت شد.
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت از دو واحد تولیدی و یک طرح توسعه‌ای در استان قزوین بهره‌برداری شد.
   با حضور استاندار کردستان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولان بخش دولتی و خصوصی 3 واحد تولید مصنوعات سنگی ، الیاف مصنوعی وآجر دژ کردستان به بهره برداری رسید.
   دولت تدبیر و امید راه 60 ساله را در کرمان چهار سال پیمود:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه دولت راه 60 ساله را در کرمان چهار سال پیمود گفت: دولت تدبیر و امید با تاکید بر لزوم تولید محصولات پایین دستی و دانش بنیان از مواد معدنی، ...