•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویر احمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویر احمد گفت: از 313 واحد تولیدی که امسال برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک های عامل معرفی شدند تاکنون 40واحد تسهیلات دریافت کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان صادرات غیرنفتی این استان در 8 ماهه امسال از نظر وزنی 12 میلیون و 341 هزار و 259 تن و به ارزش 4 میلیارد و 703 میلیون و 933 هزار دلار بوده که نسبت ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت : در سال جاری تاکنون ۸۳ فقره تسهیلات به ارزش ۳۲۰ میلیارد ریال در قالب رونق تولید و بازسازی و نوسازی صنایع ، به بنگاه های تولیدی استان پرداخت شده است .
   ​رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:
   ​رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در 40روز گذشته، تسهیلات رونق تولید از سوی بانک ها در استان یزد در تعداد و پرداخت با رشد 120 درصدی مواجه شده است.
   رییس مرکز ملی فرش ایران در اراک :
   رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: باید از توسعه و افزایش کمی رشته فرش در دانشگاههای کشور کاست و روند کیفی‌سازی رشته را دنبال کرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان از پرداخت ۲۶۲ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید گلستان در سال 96 خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از صادرات 368 میلیون دلاری قیر از ابتدای سال تا‌کنون از این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: امسال در جهت رونق تولید به ۱۶ طرح نیمه تمام ۱۲۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده که هفت طرح مربوط به بخش صنعت و ۹ طرح مربوط به بخش کشاورزی بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان در 8 ماهه امسال سهم صادرات استان زنجان از میزان صادرات غیر نفتی کشور 42 درصد افزایش یافت.
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان 5 هزار و 87 مورد تخلف از سوی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و ناظران کمیسیون نظارت استان در 8 ماهه اول سال کشف و پرونده‌های آن‌ها به اداره تعزیرات ...
Page created in 1.9202890396118 seconds.
memoryUsage : 29237Kb