•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه ۱۰۳ واحد صنعتی و کشاورزی در همدان تسهیلات رونق تولید را دریافت کردند، گفت: ۹۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در همدان پرداخت شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از انجام 52 هزار و 36 مورد بازرسی در سطح بازار از ابتدای سال تا پایان مهرماه سال جاری در این استان خبر داد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از مناطق زلزله زده گیلانغرب:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت و نظام را مرهون حضور و پایمردی مردم گیلانغرب در عرصه‌های مختلف انقلاب دانست و گفت: دولت برای ترمیم و بازسازی خرابی‌ها در مناطق زلزله زده، برنامه ویژه ای دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 40 واحد تولیدی استان بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید دریافت کردند.
   قائم مقام سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:
   قائم مقام سازمان توسعه تجارت ایران گفت: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه ، 24 میلیارد و 700 میلیون دلار کالا از کشور صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ظرفیت سالانه صادارت کالا از این استان400 میلیون دلار است از رشد 24 درصدی صادرات آن در سال 95 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال واحدهای نانوایی آذربایجان‌غربی ملزم‌ به دوگانه سوز کردن و داشتن موتور برق اضطراری در نانوایی‌های تازه تاسیس خود شدند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی از تحقق ۴۴ درصدی برنامه هدف صادراتی امسال خراسان شمالی طی 7 ماهه سال جاری خبر خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی از صادرات 34هزار و69 تن سیمان از کارخانه سیمان باقران شهرستان درمیان در 7 ماهه ابتدای امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا برای واحد های متخلف، پرونده بیش از 18 میلیارد ریالی تنظیم شده است.
Page created in 2.2693519592285 seconds.
memoryUsage : 29238Kb