•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مدیرکل هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی سازمان توسعه تجارت در جلسه ای که به منظور بررسی مسائل ومشکلات مربوط به صادرات خرما در استان خوزستان وبا حضور فعالین این بخش برگزار شد اظهار کرد: صادرات خرما طی 7 ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، گفت: در کل کشور بیش از 2 میلیون و 500 هزار واحد صنفی در حال فعالیت هستند.
   فریبرز حسامی در نشست ستاد تنظیم بازار استان در محل استانداری افزود: در این مدت با انجام 52 هزار و 310 بازرسی، چهار هزار و 144 پرونده تخلفاتی به ارزش 591 میلیارد ریال تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت استان البرز :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری 101 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز در سال جاری خبر داد.
   مدیر بازرسی و نظارت همدان مطرح کرد:
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: امروز ساختارهای سنتی تهیه و توزیع کالا بر افزایش قیمت تمام شده و عرضه شده یک کالا مؤثر است و به دنبال تغییر و ساماندهی آن هستیم.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوی از ایجاد واحد فراوری طلا و نقره در شهرستان خوی خبر داد.
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی گفت: بیش از 31 درصد از محصولات صادراتی استان در هشت ماهه ابتدایی سال به کشور هند صادر می شود.
   دومین جلسه شورای مقاومت استان اردبیل باحضور سردار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرار گاه حضرت زینب کبری (س ) در کشور سوریه و سید حامدعاملی رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان اردبیل برگزار شد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی از تخصیص وتوزیع ‏ 18هزار حلقه ‏لاستیک سنگین کامیونی و اتوبوسی در 5 ماهه اخیر خبر داد.‏
   صادرات کالا از استان چهارمحال و بختیاری امسال به لحاظ وزنی 118درصد افزایش یافت.
Page created in 1.815122127533 seconds.
memoryUsage : 29255Kb