•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت ؛
   فعالیت اجرایی و آماده سازی شهرک صنعتی شماره 4 شهرستان سنندج با 305 هکتار زمین در روستای سرنجیانه، با حضور معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آغاز شد.
   در راستای توسعه صادرات صورت گرفت؛
   هیات تجاری استان چهارمحال و بختیاری با هدف توسعه صادرات و ترویج فرش دستباف این استان به سوئد وکشورهای حوزه اسکاندیناوی اعزام شدند.
   نیکدل در غرفه وزارت صنعت، معدن و تجارت( شاتا نیوز) در نمایشگاه مطبوعات:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت:  موضوع بازگشایی بازارچه مرزی مصوب با ترکمنستان  پیگیری شود.
   رییس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رشد 44 درصدی تعداد پروانه بهره برداری صادره و تمدیدی و رشد 37 درصدی میزان سرمایه گذاری در معادن استان در 6 ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از تصویب اعطای تسهیلات طرح رونق تولید به 740 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در معرفی واحدهای تولیدی جهت بهره مندی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان از انجام 2 هزارو 236 مورد بازرسی در سطح بازار از 29مهر تا 5 آبان ماه سال جاری خبر داد.
   اسکندری در مراسم افتتاح نمایشگاه تخصصی سنگ و معدن در ارومیه :
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی دو واحد فراوری و سنگ‌بری در مقیاس بزرگ تا پایان سال در این استان به بهره برداری می رسد.
   در نشست مشترک هیات تجاری پاکستان با تجار خراسان شمالی بررسی شد:
   نشست مشترک اعضای هیات تجاری و بازاریابی پاکستان با بررسی زمینه های گسترش تجارت و روابط تجاری تجار و بازرگانان خراسان شمالی با کشور پاکستان برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت : سال گذشته در استان فارس میزان 2.8 میلیون تن کالا به ارزش یک میلیارد و 43 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که از لحاظ وزنی رشد 40 درصدی و از لحاظ ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، دومین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع این استان با حضور واحدهای تولیدی برگزار می‌شود.
Page created in 2.0795519351959 seconds.
memoryUsage : 29225Kb