•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   محمد محمدپورعمران در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح بسته رونق تولید در سال گذشته و سهم تسهیلاتی به این استان گفت: مازندران در اجرای این طرح توانستیم ‌یک هزار و 93 فقره تسهیلات بسته رونق تولید را ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:
   ایجاد خوشه صنعتی قطعه سازی در استان کرمانشاه راه کاری مناسب برای توسعه قطعه سازی خودرو است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 72 هزار و 485 مورد بازرسی در یکسال گذشته خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون مطالعات برق‌رسانی به معادن شهرستان خوی – منطقه دول کندی – بادکی به طول تقریبی 30 کیلومتر انجام می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان :
   میانگین ظرفیت تولید در واحدهای تولیدی و صنعتی استان چهارمحال و بختیاری با اجرای برنامه های حمایت از تولید در دولت یازدهم به 65 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت : مراحل ساخت کارخانه تولید مس کاتد لرستانی با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی در حال انجام است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در شهرستان دیواندره اولویت اول ما بحث تولید و اشتغال است و با برنامه ریزی های صورت گرفته، در شهرستان دیواندره 61 مورد جواز تاسیس صادر شده که باید این 61 ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: در سال گذشته 228 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور استاندار و مسئولین استانداری تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در حالی طی سال 1392 در این استان سه هزار میلیارد ریال پروانه بهره برداری صنعتی صادر شد که فقط امسال تاکنون این میزان به 30 هزار میلیارد ریال رسیده است.
   طی سال 95ازمحلات استان مرکزی صورت گرفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: سال گذشته ۲۳ میلیون دلار گل و گیاه زینتی به خارج از کشور صادر شد که سهم استان مرکزی ۷ میلیون دلار است.