•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: برای جلوگیری از خام فروشی سنگ مجوز پایانه صادراتی سنگ برای نخستین بار در کشور اخذ شده و در خرم آباد و شرق استان این پایانه ایجاد می شوند.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 11 هزار تن انواع خوراک آبزیان دراین کارخانه تولید و از این مقدار هزار و 200 تن آن صادرات شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طرح استانی اکتشاف عناصر نادر خاکی در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.
   در 2 ماه نخست امسال:
   حجم کل مبادلات استان کردستان طی دو ماهه ابتدای سالجاری 439 هزارتن معادل 825.3 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال95، 31 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر از انعقاد قرارداد مطالعه فاز شناسایی قیر طبیعی و فسفات شامل سه گستره مطالعاتی در پهنه استان بوشهر خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اطلاعات یک هزار و 300 انبار و سردخانه در سامانه جامع انبار این استان ثبت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از پرداخت 698 فقره تسهیلات بهین یاب به متقاضیان خبر داد و گفت: استان در حوزه پرداخت این نوع تسهیلات همچنان رتبه ششم کشور را در اختیار دارد.
   عملیات ایمن سازی بزرگترین معدن خاک نسوز غرب آسیا و خاورمیانه درچهارمحال وبختیاری پایان یافت.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در گردهمایی مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن وتجارت از مهندس مس فروش برای فعالیت نظارت بر بازار استان تهران تقدیر کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: تعداد 228 هزار و 881 مورد بازرسی در سال گذشته دراین استان انجام شد.