•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 607 واحد تولیدی در استان قزوین از طریق سامانه بهین یاب، به میزان ۴۳۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از اجرای 29 پروژه اقتصاد مقاومتی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با پیشرفت فیزیکی بالای 67 درصد خبر داد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام :
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در آستانه سال جدید، قیمت برخی کالاها و خدمات با توجه به شرایط زمانی و روزهای پایانی سال از حساسیت خاصی بر خوردار می شوند که می ...
   توسط رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از واحد های تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی بنه گز که در سیل اخیر دچار آسیب و زیان شده بودند، بازدید و مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی و تصمیم گیری قرار داد.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه تشکیل کارگروه رفع موانع تولید مهمترین اقدام عملیاتی دولت تدبیر و امید برای رونق تولید و توسعه بخش صنعت بوده است، بازگشت 107 واحد ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت حدود 83 درصد از سهم استانی تسهیلات رونق تولید این استان به واحدهای تولیدی خبر داد.
   توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان انجام می شود:
   با هدف گسترش روابط اقتصادی هیات تجاری و بازاریابی به کشور هند اعزام خواهد شد.
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی خبر داد: تا پایان سال 96 ، نخستین سامانه بانک اطلاعاتی صنعت، معدن و تجارت کشور در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هدف اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، واحدهای تحقیق و توسعه در صنایع تولیدی آذربایجان‌غربی گسترش یافت.
   8 طرح بزرگ و متوسط با پیش بینی حجم سرمایه گذاری بیش از 8 هزار میلیارد ریال و اشتغال زایی 1925 نفر تا پایان امسال در استان خوزستان به بهره برداری خواهد رسید.