•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: با بهره برداری از طرح های سیمان خاکستری، فولاد نی ریز و کربنات سدیم فیروزآباد در استان فارس، در مجموع افزون بر یک هزار و یک صد شغل پایدار ایجاد می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از موافقت دولت با احداث کارخانه تولید ورق عریض در خوزستان و تلاش برای احداث چهار کارخانه چغندر قند در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه ماهه اول امسال صادرات استان اردبیل رشد 10 درصدی یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : صادرات در کردستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد رشد داسته است و ضروری است برای تقویت تولید ملی ضرورت بازارهای جدید شناسایی شوند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با سرمایه گذاری حداقل یک میلیارد دلاری بخش خصوصی، این استان صاحب نخستین واحد تولیدکننده خودروهای برقی ایران می شود.
   تعداد 1870 مورد گزارش از طریق سامانه 124 طی چهار ماه نخست امسال دریافت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   هیات کشور پاکستان به سرپرستی سعید جدون رئیس گمرک ایالت بلوچستان پاکستان عصر روز سه شنبه از طریق مرز زمینی میرجاوه برای شرکت در پنجمین کمیته مشترک تجارت مرزی 2 کشور ایران و پاکستان وارد زاهدان مرکز ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: طی چهار ماه گذشته سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر 7 هزار و 47 میلیارد ریال در بخش صنعت پیش بینی شده است.
   رییس سازمان صنعت ‌معدن و تجارت استان خوزستان:
   رییس سازمان صنعت ‌معدن و تاجارت استان خوزستان از از آغاز اجرای طرح رونق تولید در این استان خبر داد و گفت : درسال گذشته و در راستای طرح رونق تولید حدود 700 واحد صنعتی استان خوزستان در سامانه بهین یاب ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در سنگان عنوان کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه ظرف چند سال آینده باید ظرفیت تولید کنسانتره در منطقه سنگان به 22.5 میلیون تن و تولید گندله به 17.5 میلیون تن برسد، ظرفیت تولید سنگ آهن در شروع دولت یازدهم را ...