•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت : با اجرای طرح نظارتی ویژه گندم ، آرد و نان ، بیش از 9 میلیارد و 67 میلیون ریال تخلف واحدهای صنفی نانوایی و کارخانجات آرد در استان کشف شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: این استان به لحاظ قابلیت ها و ظرفیت های معدنی از استان های معدن خیز کشور به شمار می آیدو سالانه 30 میلیون تن ماده معدنی استخراج می شود.
   معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: نمایشگاه های پائیزه کرمان از تاریخ 15 الی 25 شهریور ماه در حال برگزاریست.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی بهره گیری از تکنولوژی روز در جهت توسعه بخش معدن در سطح استان مرکزی را خواستار شد.
   معاون برنامه ریزی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 35 شرکت در استان زنجان دارای مراکز R&D فعال بوده که در بخش تحقیق و توسعه فعالیت می نمایند.
   معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر گفت: نمایشگاه پاییزه در بوشهر آغاز به کار کرد و تا 25شهریور ادامه می یابد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از برگزاری مزایده عمومی محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و معادن قابل بهره برداری و در راستای اجرای قانون معادن وآیین نامه اجرایی آن خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت بر خدمات و کالای سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه از اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از ابتدای شهریور تا 10 مهرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان تصریح کرد: صادرات بخش صنعت و معدن در پنج ماه نخست امسال بالغ بر 55 میلیون دلار به میزان 548 هزار تن بوده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 10 شهریور در استان آغاز شد.
Page created in 2.1168820858002 seconds.
memoryUsage : 29229Kb