•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از 190 معادن قابل بهره برداری استان 120 معدن مشغول فعالیت هستند.
   طی سه ماهه نخست امسال صوورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از جریمه اصناف متخلف استان به میزان 28 میلیارد ریال در 3 ماهه نخست امسال خبر داد
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی از برگزاری نهمین نمایشگاه اختصاصی کشورمان با محوریت این استان در ترکمنستان خبر داد.
   دراستان اردبیل صورت گرفته است:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: نقش حوزه صنعت در تولید ناخالص داخلی استان اردبیل 7درصد است که این رقم باید افزایش پیدا کند
   درر استان چهار محال وبختیاری انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: خط تولید داروی متفرومین در شرکت دارو سازی ساپونین ایران راه اندازی شد .
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، مجموع ذخایر معدنی استان کردستان را 600 میلیون تن عنوان کرد و گفت: سالانه از این میزان 15 میلیون تن برداشت می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: بیش از 70 درصد واحدهای تولیدی دچار چالش عدم تأمین منابع مالی می باشد .
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان خراسان شمالی گفت : در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها قرار بود 30 درصد از محل درآمدهای این قانون به بخش تولید و صنعت اختصاص یابد که با محقق نشدن آن و نبود زیرساخت های ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خواستار شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت : صنعت استان با چالش های ملی و استانی مواجه است که باید در رفع آن تدابیر جدی اندیشیده شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: در راستای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان توزیع 860تن گوشت مرغ منجمد با قیمت 5هزار و 800 تومان در استان بوشهرصورت می گیرد.
Page created in 2.1468698978424 seconds.
memoryUsage : 29237Kb