•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس گفت : یکی از اولویت های ما حفظ واحدهای موجود و شناسایی ، حمایت و راه اندازی واحد های نیمه فعال است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : در سال گذشته با تدابیر انجام گرفته توانستیم برای اولین بار در کشور ضریب تبدیل جواز های تاسیس صادره به پروانه بهره برداری را به 70 درصد ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از رونق تولید 107 طرح با دریافت 52 میلیارد تومان تسهیلات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از آغاز سال 96 تاکنون 100 میلیارد تومان تسهیلات رونق به واحدهای تولیدی استان با نگاه به صادرات پرداخت شده است.
   معاون صادراتی وزیرصنعت، معدن وتجارت اعلام کرد:
   معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت در امور صادرات و رییس سازمان توسعه تجارت ایران به ظرفیت های صادراتی خراسان جنوبی اشاره کرد وگفت: صادرات زعفران خراسان جنوبی رشد ۲۲ درصدی و صادرات کاشی و سرامیک استان نسبت ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس:
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس در بازدید از اولین و بزرگترین تولید کننده عایقهای حرارتی و صوتی و اولین تولید کننده عایق رطوبتی پیش در ایران گفت : با همکاری بانک صنعت و معدن و نیز تلاش ...
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون 34 واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات بازسازی ونوسازی معرفی شده اند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر عمده تمرکز بازرسی ها در استان زنجان در زمینه برخورد با گرانفروشی است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: در 9 ماه گذشته صادرات کالاهای غیرنفتی نسبت به مدت مشابه رشد 6 درصدی داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از وصول 176 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن استان در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
Page created in 2.4144430160522 seconds.
memoryUsage : 29239Kb