•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از رشد 4 برابری در پیشرفت فیزیکی عملیات احداث کارخانه شمش طلا جنوب کرمان در کمتر از دو ماه خبر داد.
   کارگروه صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شرکت حداکثری در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری این استان و عرضه محصولات خود، توانست سه رتبه این نمایشگاه را از آن خود کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه بیش از 55 درصد محصولات شوینده کشور در استان تولید می‌شود، گفت: امید است با همکاری دستگاه‌ها و بخش خصوصی بتوانیم به نتایج مطلوبی در راستای تحقق ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در هفت ماهه امسال یک میلیارد و 533 میلیون دلار صادرات محصولات تولیدی استان به کشورهای هدف صورت گرفته است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت : پروژه موزه نمایشگاه فرش دستباف قم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در هشت ماهه امسال بیش از 23 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام گرفته است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از ثبت مشخصات 80 درصد از انبارهای عمومی سطح این استان در سامانه جامع انبار خبر داد.
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین:
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین گفت: اجرای طرح رونق تولید در کاهش مشکلات صنعت استان موثر واقع شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: مقدمات ایجاد شهرک فن بازار تا پایان سال در ارومیه فراهم می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در این استان 27 طرح صنعتی در دست اجرا با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان و ظرفیت اشتغالزایی مستقیم یک هزار و ۵۷۳ نفر وجود دارد که پیشرفت فیزیکی ...
Page created in 2.5696079730988 seconds.
memoryUsage : 29239Kb