•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رشد چشمگیر میزان سرمایه گذاری صنعتی و اشتغال پروانه های بهره برداری صادره در استان مرکزی در ۶ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: دستگاه‌های اجرایی استان باید از موازی کاری و جزیره‌ای عمل کردن در حوزه کار آفرینی و رونق کسب‌وکار پرهیز کنند و قبل از ورود به عرصه‌های اقتصادی وظایف و ...
   اولین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به میزبانی استان خوزستان از روز شنبه به مدت 4 روز در نمایشگاه بین‌المللی اهواز آغاز به کار کرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گفت : استان خوزستان از نظر حجم سرمایه گذاری صنعتی دومین استان کشور است و تاکنون سرمایه گذاری بالغ بر 30 میلیارد دلار در این بخش صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از صادرات بیش از 161 میلیون دلارکالا در شش ماهه امسال از گمرکات و بازارچه‌های مرزی این استان خبر داد.
   محسن صالحی‌نیا در نشست با فعالان اقتصادی بخش خصوصی کرمانشاه اعلام کرد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه در پنج ماهه نخست امسال ۵۰ هزار تن مس در بورس عرضه شد، گفت: صنایع غذایی و کشاورزی باید در اولویت پرداخت تسهیلات قرار بگیرند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 190 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در شش ماهه اول امسال بیش از 95 هزار بازرسی از واحدهای صنفی این استان انجام شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در دیدار با سفیر عراق در ایران گفت :استان مازندران در تامین غذا برای مردم کشور عراق شناخته شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر:
   با ابلاغ دستورالعمل های اجرایی از سوی سازمان توسعه تجارت ایران ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر به عنوان متولی برگزاری میزهای ملی توسعه صادرات محصولات پتروشیمی و آبزیان تعیین و استان بوشهر ...