•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان مبادلات مرزی استان را از ابتدای امسال تاکنون 3 میلیارد و 132میلیون دلار عنوان کرد.
   رییس سازمان صنعت ‌،معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: 45 درصد مساحت جنوب کرمان به مساحت حدود 17 هزار و 486 کیلومترمربع ، در قالب پهنه های معدنی واگذار و در حال اکتشاف است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   ​صادرات استان زنجان در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 36 درصدی برخوردار بوده و برنامه‌های صادراتی این استان تحقق 114 درصدی داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به ارزیابی و برآوردهای انجام شده در7 ماهه نخست سال 96، استان خراسان جنوبی با پرداخت774 میلیارد تومان تسهیلات رونق، رتبه پنجم را در کشور به ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان مرکزی از آغاز به کار انجمن تخصصی تحقیق و توسعه این استان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم اعلام کرد : ۱۰۳ طرح صنعتی بالای ۶۰%پیشرفت فیزیکی با سرمایه گذاری ۵۵۰ میلیارد تومان در استان قم در حال انجام است.
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: فعال شدن بخش معدن افزایش اشتغال در شهرستان اهر را در پی دارد و مردم بومی با حمایت از شرکت‌های سرمایه گذار و همراهی با آن‌ها از این موقعیت ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بر اساس بخشنامه جدید 2 پیش شرط در اعطای تسهیلات رونق تولید حذف شده و تصمیم گیری در خصوص آن‌ها به کارگروه استانی تفویض شده است.
   در دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی معدنی کشور و استاندار خراسان شمالی مطرح شد:
   استاندار خراسان شمالی گفت: اعتباراتی برای زیرساخت های معادنی که قابل شناسایی هستند در نظر گرفته ایم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در سال جاری مجموعا ۵۵ میلیارد تومان در طرح رونق تولید، به منظور تامین سرمایه در گردش و طرح‌های نیمه تمام در این استان پرداخت شده است.
Page created in 1.979672908783 seconds.
memoryUsage : 29225Kb