•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   نشست هم اندیشی زنان کارآفرین صادرکننده در حوزه کالا و خدمات با حضور زنان کارآفرین و جمعی از مسئولان اجرایی در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان برگزارشد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از رشد 24 درصدی شمش فولادی از ابتدای سال تاکنون در هرمزگان خبر داد.
   واحد تولیدی ام.دی.اف با ظرفیت تولید سالانه 436 هزار مترمربع در شهرستان سنقر و کلیایی افتتاح و به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان تهران:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان تهران طی جلسه ای در خصوص موانع و مشکلات صنایع شهرستان قدس اظهارداشت : 7.5درصد از ظرفیت اشتغال استان در شهرستان قدس فراهم گردیده و این شهرستان می تواند با توجه به ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: میزان تولید فلزات اساسی در استان روند صعودی داشته است به طوری که تولید شمش فولاد 45 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: ثبت نام برای شرکت در بیست و یکمین دوره انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی آغاز و تا پایان روز دوشنبه 10 مهرماه ادامه دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال وبختیاری از تصویب پرداخت 260 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای چهارمحال و بختیاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه عملکرد سازمان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به ویژه بیوتروریزم را تشریح کرد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان :
   ثبت نام صادرکنندگان استانی جهت معرفی و تجلیل آغاز شده است و واحدهای تولیدی صادراتی و صادرکنندگان استان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می‌توانند به سامانه اختصاصی انتخاب صادرکنندگان نمونه ...
   در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران اظهار کرد : ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باحضور اعضاء کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.