•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: میزان صادرات فرش دستباف با مبدأ تولید این استان در هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال از افزایش 10 درصدی برخوردار بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: در راستای رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی از ابتدای امسال تاکنون 242 واحد تولیدی این استان با دریافت تسهیلات بانکی حمایت شده اند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: در7 ماهه امسال بیش از 93 میلیون دلار کالابه افغانستان صادرات شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت: 3 هزار و 958 مورد تخلف در 8 ماهه امسال به ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران اعلام شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان از پرداخت بیش از 201 میلیارد تومان تسهیلات به حوزه تولید استان از ابتدای سال96 تاکنون خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 20 صادر کننده نمونه این استان که در سامانه سنجش تجارت برتر و ارزیابی و تجلیل صادرکنندگان نام نویسی کرده بودند پس از ارزیابی های کمیته تخصصی انتخاب شدند.
   همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری به خوزستان انجام خواهد شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خوزستان چهار واحد صنعتی در این استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از صادرات بیش از 117میلیون و 566 هزار دلار کالا به پاکستان از گمرکات و بازارچه های مرزی استان سیستان و بلوچستان در 7 ماهه امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در هشت ماه امسال میزان صادرات غیرنفتی استان از تمام گمرکات کشور یک میلیارد و 342 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در هشت ماهه امسال 9 میلیارد و 735 میلیون دلارکالابه وزن 25میلیون و 507 هزار تن با احتساب معیانات گازی از استان بوشهر صادرشده است.
Page created in 1.9113709926605 seconds.
memoryUsage : 29237Kb