•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال گذشته طرح پایش واحدهای سرمایه‌گذار خارجی در آذربایجان‌غربی انجام شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان از نظر اجرای مصوبات در بین استان های کشور رتبه چهارم را با 75 درصد اجرای مصوبات در سال گذشته به خود اختصاص داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   243 فقره جواز تاسیس صنعتی سال گذشته با پیش بینی حجم سرمایه گذاری بالغ بر 120 هزار میلیارد ریال دراستان بوشهر صادر شده است
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 121واحد و طرح تولیدی در استان بر اساس مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در 2 سال گذشته موفق به اخذ تسهیلات رونق شده ‌اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:
   ساماندهی غرفه ها و فضای محیطی گمرک و بازارچه مرزی مهران و همچنین تلاش برای توسعه زیرساخت ها و حذف موانع پیش روی تجار، از جمله مواردی است که بایستی بدان توجه جدی صورت گیرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت 424 میلیارد تومان تسهیلات در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در استان خبر داد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در دولت یازدهم 890 هزار و 768 فقره بازرسی صنفی در این استان انجام و 44 هزار و 348 پرونده در این خصوص تشکیل شده است.
   رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: سال گذشته از جمله برنامه‌های عملیاتی اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی، ارائه برنامه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد: در سال95 تعداد 243 فقره جوازتاسیس صنعتی با پیش بینی حجم سرمایه گذاری 120هزارو 568 میلیارد ریال صادر شده که در صورت به بهره برداری رسیدن زمینه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خوزستان ازآمادگی اولین طرح فرآوری نمک دریا در کشور جهت افتتاح خبر داد.