•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بندرعباس:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اظهار امیدواری برای اینکه مجموعه طرح حوض‌های خشک تعمیر انواع کشتی بندرعباس به یک کلاس جهانی از لحاظ مدیریت، تعمیر و نگهداری تبدیل شود، گفت: برای رسیدن به این موضوع باید ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد:
   به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت طرح حوض های خشک تعمیر انواع کشتی در بندرعباس این پتانسیل را دارد که به سمت ساخت کشتی نیز در آینده ای نزدیک حرکت کند. وی بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های داخلی برای جلب ...
   با حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به استان هرمزگان، طرح احداث حوض‌های خشک بندرعباس با هفت هزار و 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت ریالی را مورد افتتاح قرار داد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت فارس خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: تنها با احیای پنج معدن استان که قبل از دولت کنونی تعطیل شده بودند، زمینه اشتغال یک هزار و 250 نفر فراهم و سالانه سه هزار و 770 تن به ظرفیت استخراج و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از موافقت دولت با ساخت کارخانه تولید ورق عریض با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در اهواز و تلاش برای ساخت چهار کارخانه چغندر قند در این استان خبر داد.
   به گفته رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان با افتتاح اداره گمرک شهرستان دزفول موانع کسب و کار در منطقه شمال این استان برداشته خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: طی 4 ماهه امسال در مجموع در 275 بازرسی های به عمل آمده 12پرونده به ارزش ریالی 3 میلیارد و 527 میلیون ریال تشکیل شده است.
   در مراسمی با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران:
   در مراسمی با حضور ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران از 200 دستگاه خودرو سبز مجهز به موتور dpf و با با تکنولوژی یورو 4 و یورو 5 در در مجتمع صنعتی ماموت واقع در شهرک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از اجرای طرح معدن کاری سبز در استان خبر داد و گفت: بهره گیری از ظرفیت های معدنی استان گام موثری در راستای ایجاد اشتغال جوانان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در جهت افزایش کیفیت نان و بالابردن راندمان کارخانجات آردسازی، اقدام به معرفی این واحدها برای دریافت تسهیلات می کنیم.