•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت: 3 هزار و 958 مورد تخلف در 8 ماهه امسال به ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران اعلام شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان از پرداخت بیش از 201 میلیارد تومان تسهیلات به حوزه تولید استان از ابتدای سال96 تاکنون خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 20 صادر کننده نمونه این استان که در سامانه سنجش تجارت برتر و ارزیابی و تجلیل صادرکنندگان نام نویسی کرده بودند پس از ارزیابی های کمیته تخصصی انتخاب شدند.
   همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری به خوزستان انجام خواهد شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خوزستان چهار واحد صنعتی در این استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از صادرات بیش از 117میلیون و 566 هزار دلار کالا به پاکستان از گمرکات و بازارچه های مرزی استان سیستان و بلوچستان در 7 ماهه امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در هشت ماه امسال میزان صادرات غیرنفتی استان از تمام گمرکات کشور یک میلیارد و 342 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در هشت ماهه امسال 9 میلیارد و 735 میلیون دلارکالابه وزن 25میلیون و 507 هزار تن با احتساب معیانات گازی از استان بوشهر صادرشده است.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از رشد 4 برابری در پیشرفت فیزیکی عملیات احداث کارخانه شمش طلا جنوب کرمان در کمتر از دو ماه خبر داد.
   کارگروه صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شرکت حداکثری در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری این استان و عرضه محصولات خود، توانست سه رتبه این نمایشگاه را از آن خود کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه بیش از 55 درصد محصولات شوینده کشور در استان تولید می‌شود، گفت: امید است با همکاری دستگاه‌ها و بخش خصوصی بتوانیم به نتایج مطلوبی در راستای تحقق ...
Page created in 1.9245340824127 seconds.
memoryUsage : 29239Kb