•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون 433 واحد تولیدی در این استان از محل تسهیلات رونق تولید 302 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در سراسر استان مازندران از 11 بهمن ماه شروع شده است و تا 31 فروردین 97 ادامه خواهد یافت.
   38 صادرکننده نمونه خراسان رضوی در مراسمی با حضور رییس اتاق بازرگانی ایران، استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مورد تجلیل قرار گرفتند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: امسال در راستای رفع موانع تولید 175 طرح صنعتی و کشاورزی در این استان از تسهیلات رونق تولید بهره مند شدند که تا پایان سال این رقم افزایش خواهد یافت.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و بهبود تولید ، مشکلات ۵۳۹ واحد تولیدی مشکل دار در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در 10 ماهه امسال 803 هزار و 630 تن کالا به ارزش 418 میلیون دلار از گمرکات این استان صادر شده که در مقایسه با آمار پارسال ( 389 میلیون دلار)، 5 درصد ...
   به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر مسابقات والیبال کارکنان دولت در دانشگاه شریف با حضور 16تیم برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با بهره برداری از 134 طرح صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد زمینه اشتغال 3400 نفر فراهم خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان مطرح کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام بیش از 54 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: تعداد تخلفات محرز شده و پرونده‌های تنظیمی در ده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در راستای بهبود، بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی به پنج واحد تولیدی این استان ۴۳میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
Page created in 1.8470509052277 seconds.
memoryUsage : 29263Kb