•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با حضور استاندار مرکزی و سفیر اتریش در ایران دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات اراک در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اراک افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری پنج هزار و ۲۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در قزوین تشکیل شده است.
   امسال 7 معدن نیمه فعال و راکد در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است.
   فریبرز حسامی در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار بازرسی‌ از واحدهای صنفی و غیرصنفی استان اظهار‌کرد: طی هفت ماهه سال جاری ۴۸ هزار بازرسی از این واحدها انجام و در این رابطه ۳۷۸۸ پرونده تخلفاتی تشکیل شده ...
   رئیس سازمان صنعت استان گیلان گفت:
   نشست هیات رئیسه اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی استان با مجمع نمایندگان مردم شریف گیلان درمحل اتاق بازرگانی برگزارشد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی‌گفت: طی 8 ماهه سال جاری تعداد 1095 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 49 هزار میلیارد ریال و اشتغال 22902 نفر صادر شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان، صادرات صنایع این استان در سال 1396 را افزون بر یک میلیارد و 200 میلیون دلار اعلام کرد و گفت : این رقم در هشت ماهه سال جاری نزدیک به 35 درصد افزایش داشته است.
   پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف قم، روز سه شنبه در قالب ۱۱۰ غرفه طی آیینی در محل نمایشگاه‌های دائمی استان گشایش یافت.
   طی هفت ماهه نخست سالجاری انجام شد؛
   در هفت ماهه نخست سالجاری، بیش از 116 هزار بازرسی از واحدهای اقتصادی استان تهران صورت پذیرفته که از این تعداد بیش از 15 هزار پرونده تخلف تشکیل و جهت انجام مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از شناسایی و ثبت یک هزار و 943 انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در استان خبر داد.
Page created in 2.138062953949 seconds.
memoryUsage : 29400Kb