•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر :
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر ازشتاب گرفتن روند اجرای مطالعات اکتشاف طرح بیتومین(قیر طبیعی) و پیگیری به جریان انداختن مطالعات اکتشافی طرح فسفات در استان بوشهر با مشارکت سازمان گسترش و ...
   چهار نمایشگاه تخصصی صنعتی و معدنی به صورت همزمان از 27 تا 31 شهریورماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان مرکزی برگزار می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت نام 961 واحد تولیدی استان در سامانه بهین یاب بمنظور دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : از میان 4235 واحد صنعتی و 581 واحد معدنی فعال تعداد 1100 واحد تولیدی در عرصه صادرات و واردات فعال هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از وجود220 واحد کفش ماشینی در قم خبر داد و گفت: این واحدها زمینه اشتغال بیش از 5 هزار نفر بطور مستقیم و 20 هزار نفر بطور غیرمستقیم را در سطح استان فراهم کرده ...
   با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی به مشکلات کارخانه پلی اکریل جلسات مختلفی در این زمینه برگزار شد وپس از جلسه نهایی در استانداری اصفهان بزودی شاهد تولید در این کارخانه خواهیم بود.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت : دومین جشنواره وب و کسب و کارهای بنگاههای صنعتی،معدنی و تجاری کشور از سوی معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری وزارتخانه در آذر ماه سال جاری برگزار می گردد .
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان اصفهان :
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان گفت : سال گذشته بیش از ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات در ستاد تسهیل به واحدهای تولیدی استان اصفهان اختصاص داده شد که ۸۳۰ میلیارد تومان آن به واحدهای تولیدی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 15 شهریورماه آغاز شده است و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت.
   توسط کارگروه ستاد تسهیل سمنان انجام شد:
   استاندار و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در جریان بازدید از واحد تولیدی لبنیات دهکده سمنان معضلات و فعالیتهای واحد را بررسی ...