•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: وجود بیش از 3 هزار و 400 واحد صنفی و 24 واحد تجاری در شهرستان مریوان نشان دهنده ظرفیت خوب تجارت در این شهرستان است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران گفت: به یک هزار و پانصد واحد تولیدی تهران برای تولید و اشتغال تسهیلات پرداخت شد.
   بهار شیراز با جلوه های تولید و اشتغال؛
   همزمان با سفر رییس جمهور به استان فارس 39 طرح صنعتی و زیر ساختی با همراهی وزیر صنعت ،معدن و تجارت افتتاح می شود.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت: ارائه تسهیلات رونق تولید از سوی بانک ها موجب رشد و توسعه تولید و بهبود فضای کسب و کار است و بنابراین افزایش تعاملات در این حوزه از سوی بانک ها الزامی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال های گذشته ارتباط صنعت و دانشگاه در آذربایجان غربی افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در سال 1392 فرش ریزماهی خوی به ثبت جهانی رسید و ثبت جهانی افشار تکاب نیز در حال پیگیری است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن استان سمنان با اشاره به اینکه ۷۰ درصد صادرات این استان وابسته به معدن است گفت: مشکلات معادن استان سمنان بررسی می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اعلام برنامه ایجاد کنسرسیوم و شرکت های مدیریت صادرات در لرستان ، از اجرایی نشدن مصوبه ایجاد شرکت های مدیریت صادرات در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بر آمادگی همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی را برای تسهیل گری سرمایه گذاری تاکید کرد.
   صنعت ورق قلع اندود چهارمحال و بختیاری با مدیریت جهادی 22 میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشور ایجاد کرد .