•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان گفت: سرمایه‌گذاری در معدن از ماندگارترین نوع سرمایه‌گذاری است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : صادرات غیر نفتی از استان بوشهر به سایر نقاط دنیا از ابتدای دولت یازدهم تا کنون 36 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در دولت قبل نشان می دهد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تسهیلات، بیمه، وثیقه بانکی و ارز مبادله‌ای عمده‌ترین مشکلات واحدهای صنعتی راکد و یا فعال در استان قزوین بوده که مسئولان باید مشارکت جدی داشته باشند.
   رئیس ‌کل بانک مرکزی به همراه استاندار قزوین از چند واحد صنعتی در شهر صنعتی و شهرک کاسپین بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نخستین نشست خبری بخش صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در سال 96 گفت : رشد بخش صنعت از 10.5- درصد در سال 91 به 6.8+ درصد درپاییز 95 رسیده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران درنشست مشترک تولیدکنندگان وبازرگانان استان تهران وتجار روسی گفت : 25 درصد از صادرات غیرنفتی اظهار شده در مبادی گمرکی کشور متعلق به استان تهران است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: اشتغال ایجاد شده در بخش صنعت و معدن این استان در مقایسه با مدت مشابه سال 94 46 درصد افزایش یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:سال گذشته 143 میلیون دلار کالا از استان سمنان صادر شده است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال گذشته طرح پایش واحدهای سرمایه‌گذار خارجی در آذربایجان‌غربی انجام شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان از نظر اجرای مصوبات در بین استان های کشور رتبه چهارم را با 75 درصد اجرای مصوبات در سال گذشته به خود اختصاص داد.