•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از نظارت و کنترل بی وقفه بر بازار و مراکز تولیدی محصولات بهداشتی خبر داد.
   رییس سازمان صمت استان فارس:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: کارخانه الکل فسا به چرخه تولید وارد شده است و به‌زودی نیز کارخانه الکل سپیدان راه‌اندازی خواهد شد که این دو واحد تولیدی، مواد اولیه کارخانه‌های ...
   رئیس سازمان صمت استان زنجان:
   با مصوبه کمیته امنیتی استان زنجان مقرر شد، کلیه اصناف به استثنای صنوف تامین کننده مایحتاج و ارزاق عمومی مردم تا پانزدهم فروردین تعطیل باشند .
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در بازدید از واحد صنعتی تولید کننده ی محلول ضد عفونی در زاهدان گفت: با تلاش واحد تولیدی مروارید هامون زاهدان تولید مایع ضد عفونی کننده بر ...
   کلیه واحدهای صنفی مازندران به غیر از واحدهای صنفی تامین کننده اقلام اساسی خانوارها تا 15 فروردین ماه امسال تعطیل می باشند.
   فرماندار شهرستان چناران در پیامی از ۳۷۰ واحد صنفی رسته آرایشگران و پیرایشگران مردانه و زنانه شهرستان چناران که بصورت خودجوش و ۱۰۰ درصدی نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی اقدام نمودند، تشکر و قدردانی کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: همانگونه که قبلا" اعلام شد هرگونه افزایش قیمت نان در برهه زمانی فعلی در مازندران غیر قانونی می باشد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت به همراه رئیس منطقه ۲ و بازرس کل خراسان رضوی از ۳ واحد تولیدکننده الکل، ماسک و مواد ضدعفونی کننده بازدید کردند.
   فرماندار زاهدان، گفت: بازار زاهدان و بازار رسولی از روز یکشنبه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل شد.
   ۵۰۰ تن میوه نوروزی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد.