•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت:5 فقره پروانه بهره برداری با ظرفیت استخراج سالانه 248 هزار تن و اشتغال زایی برای 36 نفر طی سال جاری صادر شده است.
   رئیس سازمان صمت مازندران خبرداد:
   از ابتدای سالجاری تا آذرماه تعداد 205 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان مازندران با تصویب هزار و 200 موضوع برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت حدود دوهزار میلیارد ریال تسهیلات به 22 واحد صنعتی استان سمنان خبر داد.
   معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ازابتدای طرح تنظیم بازار لاستیک ، 18 هزار و 565حلقه لاستیک با نرخ مصوب دولتی در نقاط مختلف این استان توزیع شده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: 45 درصد اشتغال این استان دربخش صنعت و تولید است و البرز در این بخش ظرفیت های فراوانی دارد.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: درراستای طرح تنظیم بازار 200 تن برنج وارداتی تایلندی در شهرستان های 12 گانه این استان توزیع شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: امسال در دو کارخانه سیمان استان 765 هزار تن سیمان تولید شدکه در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 22 درصدی داشت.
   رییس سازمان صمت استان گیلان خبرداد:
   فرهاد دلق پوش خواستار تعجیل بانک ها در پرداخت تسهیلات رونق تولید به ثبت نام کنندگان و معرفی شدگان شد و گفت: تا پایان سال باید هزار و صد میلیارد تومان منابع در استان جذب و پرداخت شود.
   12 پروژه اکتشاف در طرح توسعه معادن چهارمحال و بختیاری اجرایی شده است.
   به منظور ایجاد هم افزایی، هماهنگی و تبادل نظر در شبکه تامین وتوزیع گندم و آرد ، نحوه نظارت بر شبکه تامین و توزیع گندم و آرد درسازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران مورد بررسی قرار گرفت.