•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته 89 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در سیستان و بلوچستان صادر شده است.
   در سال 1397 انجام شد ؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته 626 جواز تاسیس صنعتی با سرمایه 13 هزار و 500 میلیارد ریال در استان سیستان و بلوچستان صادر شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: کارخانه آجرنسوز سفیدشت بیش از 50 درصد نیاز کشور را در سطح و اندازه بهترین کیفیت های دنیا تأمین می‌کند.
   بر اساس آمار مقایسه ای سال 97 نسبت به سال 96 ؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از 45 هزار و 660 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در سال 97 خبر داد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: 39 واحد صنعتی و تولیدی این استان از تملک بانک‌ها خارج و مجدد به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت ‌استان سمنان گفت : تاکنون بیش از ۷۸۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۶۳۲ واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.
   فرهاد دلق پوش در کارگروه رفع موانع و رونق تولید :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در جلسه کارگروه رفع موانع و رونق تولید از پرداخت تسهیلات رونق تولید به 1095 واحد تولیدی خبر داد.

   ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
   رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت استان زنجان از کشف 15 انبار احتکار در زنجان طی ماه رمضان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با برگزاری 187 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان، بیش از یک هزار و 338 مصوبه در جهت حمایت از واحدهای تولیدی استان به تصویب رسیده که 98 مصوبه ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 4 میلیون و500 تن موادمعدنی از معادن چهارمحال و بختیاری استخراج شد.