•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   ۹ واحد صنعتی در استان قزوین با پیگیری سازمان صنعت، معدن و تجارت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشمول بخشودگی جرائم دیرکرد بازپرداخت وام‌های بانکی شدند.
   ۴۹۰۲ واحد صنفی در استان قزوین از ۲۵ آبان‌ماه تاکنون مورد بازرسی قرار گرفته که به تشکیل ۳۸۶ فقره پرونده منجر شده است.
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛
   پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی دلی بجک به نمایندگی از 6 پروژه توسعه و تکمیل زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مهم‌ترین شاخص در ارتقاء وضعیت سرمایه‌گذاری میزان صدور پروانه بهره‌برداری است که در استان لرستان این شاخص در پنج‌ماهه ابتدایی سال ۱۵۳ درصد افزایش داشت.
   فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری با تولید بیش از 70 هزار تن آهن اسفنجی در 30 روز رکورد شکن شد.
   معاون بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق استان چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح نظارتی ویژه "درج قیمت کالا و خدمات" در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
   پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین المللی شهرکرد گشایش یافت.

   معاون بازرسی ونظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: در آبانماه امسال 517 فقره شکایات مردمی پیرامون کالا و خدمات در استان از طریق ستاد خبری ادارات تابعه این سازمان دریافت شده است.
   معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: کارشناسان و بازرسان این سازمان طی هشت‌ماهه امسال 5 هزار و 025 گزارش و شکایت مردمی ارسالی به ستاد خبری را مورد بررسی و اقدام ...
   در هفتمین کمیسیون مشترک مرزی ایران و پاکستان ، تاکید شد :
   صبح امروز هفتمین کمیته مشترک تجارت مرزی استان سیستان و بلوچستان (جمهوری اسلامی ایران) و ایالت بلوچستان(جمهوری اسلامی پاکستان ) در زاهدان آغاز شد .