•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   استاندار گیلان، در نشست مشترک شورای هماهنگی و توسعه صادرات ایران با محوریت اوراسیا با حضور وزیر نیرو گفت: در شرایط فعلی و در شرایطی که با تحریم‌های ظالمانه دشمن روبه‌رو هستیم باید‌ بتوانیم با تلاش و ...
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان قم مطرح کرد :
   معاون بازرسی ونظارت سازمان صمت قم گفت: عمده ترین تخلفات صنوف در ایام منتهی به شب یلدا به عدم درج قیمت گرانفروشی و کم فروشی و اختصاص دارد.
   اسودی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بیش از ۴۲ نوع ماده معدنی از معادن سمنان استخراج می‌شود که این استان از لحاظ استخراج مواد معدنی رتبه ششم و در شاخص تعداد معادن رتبه پنجم کشور را دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی استان گفت : در راستای رونق تولید و توسعه اقتصادی در استان و موضوع ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، اجرای تبصره 18 یکی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :
   درراستای حمایت ازحقوق مصرف کنندگان و اجرای طرح پویش " بدون قیمت نخریم " شهروندان استان از خریدن کالاهای بدون قیمت خودداری نمایند.

   سرپرست معاونت توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران در همایش روز صادرات گیلان، گفت: تجارت ۶۰ میلیارد دلاری در ماه‌های اخیر نشان‌دهنده همت صادرکنندگان برای صادرات کالاهای غیرنفتی بوده که ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای فصل تابستان تاکنون ۱۴ واحد صنعتی راکد و تعطیل قم احیا و به مدار تولید بازگردانده شده‌است.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی شب یلدا، ۴۶۵ فقره پرونده برای اصناف متخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: به منظور رفاه حال شهروندان به زودی گوشت منجمد در فروشگاههای سطح استان عرضه می شود.
   به مناسبت بیست و سومین سالروز ملی صادرات؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: به منظور گرامیداشت روز ملی صادرات، از صادرکنندگان برگزیده استان بوشهر تجلیل خواهد شد.