•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در 2 سال گذشته ۶۷ واحد تولیدی استان ایلام با رفع مشکلات در کارگروه رفع موانع تولید به مدار و چرخه فعالیت بازگشته و احیا شده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه با معاونان و روسای ادارات شهرستان‌های تابعه استان، برنامه‌های جهش تولید سازمان صنعت، معدن و تجارت را اعلام کرد.
   معاون بازرگانی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) خبازان بروجنی۱۲ هزار قرص نان را پخت و بین نیازمندان توزیع کردند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: این استان رتبه نخست تعداد جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور در سال 98 را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : از محل اعتبارات سال ۹۸ تا کنون بیش از چهار هزار و هفتصد و سی میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی گلستان پرداخت شده که از این حیث استان ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   ‪معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش بیش از سه هزار و ۷۰۰ مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی به ستادهای خبری این سازمان در طول ...
   رئیس سازمان صمت زنجان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال 98 میزان صدور جواز تاسیس و طرح توسعه استان زنجان از رشد 35 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.
   رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان گالیکش گفت: میزان تعهد اشتغال این شهرستان در سال 98 ،300نفرپیش بینی شده بود که 100درصد از این تعهد محقق شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان از تعیین ۲۰ اولویت اصلی توسعه سرمایه‌گذاری در این استان خبر داد و گفت: این اولویت‌ها در زمینه‌های صنایع پاک، غیرآلاینده، کم آب بَر، دانش بنیان و صادرات است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تحقق شعار جهش تولید که از سوی مقام معظم رهبری برای امسال انتخاب شده است، موجب کاهش نرخ بیکاری و ایجاد ارزش افزوده در کشور می‌شود.