•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان البرز از اعزام کاروان حامل کمک های اصناف استان البرز به گلستان خبر داد.
   سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از افزایش30 درصدی انعقاد قرارداد و واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از تشکیل کمیته ویژه رونق تولید با رویکرد استفاده از تمامی ظرفیت ها برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در این شرکت خبر داد.
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان اعلام کرد:
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از واگذاری 66 هکتار زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انجام بیش از 46 هزار مورد بازرسی از بنگاههای اقتصادی استان در طول اجرای طرح نظارتی نوروز 98 خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: برای رونق تولید توجه به 3 محور کلی تامین نقدینگی، تامین ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه و بهبود فضای کسب و کار ضروری است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درسال۹۷، بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از ۸۵ هزار واحد صنفی توزیعی، تولیدی و بازرسی کردند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: واحدهای صنعتی ، معدنی و صنوف استان مرکزی با همدلی مثال زدنی کمک های چشمگیری به سیل زدگان کرده و این کمک ها همچنان در جریان است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از اسکان سیل زدگان در نمایشگاه بین المللی و واحدهای شهرک های صنعتی خبر داد و گفت: با توجه به اطلاع رسانی هایی که انجام شد شهرک های صنعتی استان دچار آسیب ...
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از ارسال اقلامی اساسی به مناطق سیل زده کشور خبر داد و گفت: در سیل شیراز اتحادیه های صنفی خدمات رایگان ارائه دادند.