•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اصناف و تشکلهای صنفی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان هرمزگان گفت: دوره آموزشی ویژه هیات مدیره اتحادیه های صنفی در بندرعباس برگزار می شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: بخش عمده‌ای از لاستیک‌های خودروهای سنگین وارداتی است و با نرخ‌گذاری دولتی و زیر نظر سازمان‌های متولی توزیع می‌شود.
   قائم مقام رئیس سازمان صمت آذربایجان‌غربی:
   مشاور و قائم مقام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در امور معادن و صنایع معدنی، در جلسه هماهنگی با روسای ادارات شهرستانی گفت: تمامی برداشت های مواد معدنی بدون اخذ مجوز از سازمان صنعت، ...
   رئیس اداره بهداشت ، ایمنی و محیط زیست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: واحدهای صنعتی و معدنی از خدمات آزمایشگاهی زیست محیطی و بهداشت حرفه ای بهره مند می شوند.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد گفت: صادرات استان یزد در شش ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزشی 8 درصد و از نظر وزنی 31 درصد رشد داشته است.
   در سال جاری ، ۵۰ هزار تن ورق گالوانیزه ویژه صنایع خودرویی در چهارمحال و بختیاری تولید شد.
   انتخابات اتحادیه صنف تعمیرکاران قفل و کلید شهرستان تهران برگزار شد.
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه برتر در اعمال قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شناخته شد.
   استاندار هرمزگان در دهمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استانگفت: زمینه فعال سازی گمرک بندر گوکسر در شهرستان جاسک به سرعت فراهم شود تا ملوانان این بندر نیز بتوانند مبادلات تجاری داشته باشند.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: بیش از 340هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.
Page created in 1.9373981952667 seconds.
memoryUsage : 29393Kb