•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه نیاز استان زنجان روزانه ۳۵ تا ۵۰ تن مرغ است، گفت: تولید و توزیع مرغ در استان مشکلی وجود ندارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از آغاز ثبت‌نام واحدهای تولیدی و خدماتی برای حضور در هشتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس خبر داد.
   جلسه بررسی موضوعات و مشکلات سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالاها با حضور روسای ادارات شهرستانها و کارشناسان ثبت آماری سامانه مذکور و با ریاست دهقان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت برگزار ...
   به منظور تحقق دولت الکترونیک ،جلسه آموزشی تفویض اختیار صدور جواز تاسیس با حضور کارشناسان مطلع بخش صنعت شهرستانها و همکاران سازمان در امور دبیرخانه و صنایع برگزار گردید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفت : اقلام مورد نیاز هیات های مذهبی در ماه محرم تامین و طی چند روز آینده در اختیار مسئولین هیات ها قرار خواهد گرفت .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت:طی بازرسی های صورت گرفته از بازار و واحدهای صنفی استان تاکنون چهار هزار و 300 تخلف صنفی مورد شناسایی قرار گرفت.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان با اعلام این مطلب گفت، عرضه انواع مکمل سوختی با نشانهای ایرانی و خارجی در مجاری عرضه سوخت اعم از جایگاههای عرضه بنزین و ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: صدور مجوز جدید و تمدید پروانه فعالیت برای مشاغل و اصناف مزاحم شهری ، ممنوع می باشد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از افتتاح 4 واحد تولیدی صنعتی به مناسبت هفته دولت درارومیه با حضور شهریاری استاندار و هیات همراه و سایر مسوولین استانی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد : باوجود وجود نوسانات مختلف در بازار ارز، زنجیره ای از عوامل منجر به رشد میزان صادرات این استان شده است.
Page created in 5.233635187149 seconds.
memoryUsage : 29469Kb