•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از تشکیل سه کارگروه فرعی متشکل از بخش صنعت، بازرگانی و اصناف و بخش معدن برای جمع آوری کمک‌های واحدهای تولیدی و صنعتی برای سیل زدگان خبر داد.
   اولین جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان به منظور ساماندهی مبادلات مرزی با حضور اعضای کمیته برگزار شد .

   قابل توجه فعالین اقتصادی استان
   با هدف احصاء نیازهای پژوهشی و فناورانه بنگاه‌های تولید و تجاری فاز تخست طرح ملی تاپ از 18 اسفندماه سال گذشته راه اندازی شده است
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان برآوردهای اولیه خسارت سیل به واحدهای صنفی و تولیدی این استان را بیش از ۲۶۵ میلیارد تومان اعلام کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: این استان در سال 97 در سه بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری هفت هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید جذب کرده که در این زمینه قم رتبه 12 کشوری را کسب نموده است
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میاندوآب:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میاندوآب گفت: توزیع 9 هزار و 400 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد به قیمت هر کیلوگرم 315 هزار ریال در این شهرستان آغاز شد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی واحدهای معدنی و فرآوری استان در رفع نقاط حادثه خیز در بستر رودخانه ها و مسیلها خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان البرز از اعزام کاروان حامل کمک های اصناف استان البرز به گلستان خبر داد.
   سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از افزایش30 درصدی انعقاد قرارداد و واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از تشکیل کمیته ویژه رونق تولید با رویکرد استفاده از تمامی ظرفیت ها برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در این شرکت خبر داد.