•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون صنعت، سازمان پدافند غیر عامل کشور:
   معاون صنعت، سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: پدافند غیر عامل صیانت از اموال مردم است و در اجرای طرح ها باید بررسی و مطالعات دقیقی صورت بگیرد.
   وزیرصنعت، معدن و تجارت گفت: چند نقطه در کشور می توانند به عنوان مناطق هدایت کننده و پیشران در حوزه صادرات عمل کنند که خراسان رضوی از جمله آنهاست.
   درشورای معادن استان قزوین صورت گرفت؛
   پنجمین جلسه شورای معادن استان به ریاست زاهدی استاندار قزوین و رئیس شورای معادن استان و با حضور زرآبادی "نماینده محترم مردم قزوین ،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی " و پرزحمت رئیس سازمان ...
   رئیس سازمان صمت استان بوشهراعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهراز ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل دریایی از سوی صندوق توسعه صنایع دریایی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از صدور 240 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در استان طی 7 ماهه سال 97 خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ثبت مستمر اطلاعات ورود و خروج کالا در انبارهای استان الزامی است و با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.
   یازدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با حضور جعفرصادق اسکندری دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد.
   چهارمحال و بختیاری ، رتبه دوم اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور را کسب کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از مطالعات اکتشافی در ۴۳ درصد پهنه های استان برای یافتن نقاط و معادن امید بخش در استان خبر داد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به افزایش قیمت برخی فرآورده های لبنی در بازار گفت: هرگونه برخورد با افزایش قیمت لبنیات منوط به تصمیم گیری ستاد تنظیم بازار کشور است.
Page created in 2.4063370227814 seconds.
memoryUsage : 29263Kb