•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه سایت بهین‌یاب برای ثبت نام واحد‌های تولیدی تا 15 آبان ماه سال جاری باز است، گفت: سایت بهین‌یاب برای اصناف از 15 آبان تا 25 آبان فعال خواهد ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از اعزام هیات تجاری این استان به کشور عمان خبر داد و گفت: توسعه روابط تجاری بین استان و کشور عمان از جمله اهداف مهم این سفر است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: حجم صادرات کالاهای استان 2 هزار و 40 تن بوده که از لحاظ ارزش نسبت به مدت مشابه سال قبل 35 درصد رشد داشته است.

   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس:
   استان فارس موفق شد با پنج صادر کننده نمونه ملی پس از استان خراسان رضوی با سهم 8 درصدی از صادرات رتبه دوم را ازآن خود کند.
   در پنج ماهه امسال انجام شد؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در پنج ماهه امسال ۴۲ فقره معافیت گمرکی به ارزش 43 میلیون و 200 هزار دلار توسط این سازمان صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان اظهار کرد : واحدهای صنعتی که در صدد نوسازی هستند بین 10 میلیارد تا 15 میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.
   با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد گفت: در همایش روز ملی صادرات که با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن اجلاس سران برگزار شد از یک صادر کننده ممتاز و دو صادرکننده نمونه ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال سهم آذربایجان غربی از اشتغال دولتی حدود 14 هزار نفر است که برای تحقق این امر باید طرح‌های تولیدی مورد توجه قرار بگیرند.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال میزان صادرات در استان 79 میلیون و 672 هزار و 611 دلار بوده که از لحاظ وزنی در مقایسه با مدت مشابه پارسال 36 درصد رشد داشته است.
   صادرات فرش استان تهران بعنوان یک هنر – صنعت با رشد 19درصدی مواجه بوده است.
Page created in 3.0399589538574 seconds.
memoryUsage : 29222Kb