•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تلاش برای افزایش تولید کالا، حمایت از فعالان اقتصادی و صنعت استان سمنان در اولویت کاری مسئولان دستگاه های اجرایی قرار دارد.
   رئیس سازمان صمت قزوین:
   رئیس سازمان صمت استان قزوین در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدگفت: ۲۲۵ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۳۱۸ میلیارد تومان طی سال گذشته در استان قزوین پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صمت استان قزوین در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدگفت: ۲۲۵ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۳۱۸ میلیارد تومان طی سال گذشته در استان قزوین پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تحقق بیش از 100درصدی تعهد ایجاد اشتغال در این سازمان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: سال گذشته ۸۳۰ هزار تن کالا به ارزش ۶۸۰ میلیون دلار از استان به خارج از کشور صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، اعلام کرد : با توجه به افزایش تقاضای مردم برای تامین برخی از کالا های اساسی و به منظور توزیع گسترده این کالاها جهت تنظیم بازار ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 50 هزار بافنده فرش دستباف با تعداد 25 هزار دار قالیبافی فعال در خراسان جنوبی شناسایی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 70 واحد صنعتی در نقاط مختلف این استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب نام نویسی کردند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در کمیته توسعه صادرات غیر نفتی سازمان، میزان صادرات کالاهای غیر نفتی گیلان در سال ۹۷ را بیش از ۴۶۰ میلیون دلار عنوان کرد و اظهارداشت: در سال گذشته بیش از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از ادامه کمک به مناطق سیل زده خبر داد و گفت: ورود و خروج به شهرک صنعتی شماره دو اهواز تسهیل شد.