•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 12مرداد ماه لغایت 18مرداد ماه سال جاری در مجموع 2 هزار و 85مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   معاون رئیس جمهوری در جلسه ستاد اقتصادی مقاومتی گیلان اعلام کرد :
   جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی کشور بر لزوم توجه بیشتر به بخش‌های غیردولتی در ستاد اقتصاد مقاومتی، گفت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده تا سهم هر دستگاه مشخص شود.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان گفت: سهم صادرات استان گیلان در سال گذشته ۹۲۱ هزار تن بود که نسبت به سال ۹۶ رشد داشت.
   مدیر عامل بانک صنعت ومعدن کشوردر سفر به قم خبر داد
   مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور از پیش بینی و تخصیص دو هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحد‌های تولیدی استان قم خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: ۱۴ هزار میلیارد تومان طرح صنعتی و معدنی در این استان آماده بهره برداری شده است که این طرحهای زیرساختی نقش موثری در رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: ازابتدای سالجاری تعداد 8 طرح صنعتی مجموعاً با حجم 113میلیون دلارسرمایه مصوب خارجی در حوزه صمت استان مجوزسرمایه گذاری خارجی دریافت کرده اند.
   به همت اداره HSEE برگزار شد :
   دوره آموزشی " اخلاق و بهداشت روان " با تاکید بر ارتباط بین هوش هیجانی و مهارت های ارتباطی در سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان برگزار شد .
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: طرح ملی سامانه توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال با هدف تقویت اقتصاد مبتنی بر دانش و با تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه از ابتدای امسال ...
   در مراسمی با حضور استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اقتصادی استان سمنان از 34 واحد تولیدی و اقتصادی برتر در رعایت حقوق مصرف کننده تجلیل شد.

   با حضور رئیس و معاونین سازمان صمت :
   با حضور رئیس و معاونین سازمان صمت میزخدمت در محل نماز جمعه قزوین تشکیل شد.