•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، از افتتاح چند واحد تولیدی در سفر ریاست جمهوری به استان خبر داد.
   با تشکیل‌کارگروه رفع موانع تولید استان آذربایجان شرقی؛
   معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از برگزاری مستمر و موثر جلسات کارگروه رفع موانع تولید استان خبر داد .
   محمدرضا خواجویی معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اظهار کرد: برای استان کرمان، پروژه بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی حدود ۱۰۱ واحد تولیدی صنفی تعریف شده است.
   اولین میز توسعه صادرات زعفران روز چهار شنبه با حضور اعضای شورای ملی زعفران، مسئولان حوزه بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی و جمعی از تولیدکنندگان وصادرکنندگان در تربت حیدریه برگزار شد.
   رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت کرمان مطرح کرد:
   رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت کرمان گفت: سقوط ارزش ریال در مقابل دلار باعث کاهش قیمت تمام شده کالا و ایجاد مزیت رقابتی برای ما شده است تا بازارهای منطقه به دست بیاوریم.
   معاون نظارت و بازرسی صمت شمال استان کرمان از بازرسی ۲۰ هزار واحد صنفی شمال این استان طی هفت ماه امسال خبر داد و گفت: از این تعداد بالغ بر شش هزار واحد صنفی متخلف شناخته شدند.
   رئیس سازمان صنعت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: خرمای استان بوشهر یکی از محصولات استراتیژیک و پرمزیت استان است که جایگاه ویژه ای در اشتغالزایی و ارزآوری صادرات غیر نفتی کشور دارد .
   با فعالیت 1600 واحد صنفی در استان زنجان زمینه اشتغال 5 هزار نفر فراهم شده است .
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه علم در کشور تقاضا محور نمی باشد، گفت: طرح توانمندسازی تولید و اشتغال پایدار (تاپ) برای کمک به صنعت و دانشگاه از سال آینده اجرا می ...
   جلسه این هفته مبارزه با احتکار و اختفا با هدف بررسی پرونده های مربوطه به برخی اقلام کشف شده تشکیل شد .
Page created in 2.3650231361389 seconds.
memoryUsage : 29248Kb