•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در گفتگو با خبرنگاران گزارشی از طرح نظارت نوروز 98 ارائه داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم با بیان اینکه استان در مسیر رونق تولید حرکت می کند، افزود: همه دستگاه های اجرایی باید در راستای رفع موانع تولید و رونق تولید تلاش کنند که در این راستا بسته ای ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: اقدامات نظارت و بازرسی سازمان در سال گذشته و ایام نوروز سال جدید منجر به تشکیل 2133 پرونده تخلف در طرح نظارتی در سطح گیلان شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از تشکیل سه کارگروه فرعی متشکل از بخش صنعت، بازرگانی و اصناف و بخش معدن برای جمع آوری کمک‌های واحدهای تولیدی و صنعتی برای سیل زدگان خبر داد.
   اولین جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان به منظور ساماندهی مبادلات مرزی با حضور اعضای کمیته برگزار شد .

   قابل توجه فعالین اقتصادی استان
   با هدف احصاء نیازهای پژوهشی و فناورانه بنگاه‌های تولید و تجاری فاز تخست طرح ملی تاپ از 18 اسفندماه سال گذشته راه اندازی شده است
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان برآوردهای اولیه خسارت سیل به واحدهای صنفی و تولیدی این استان را بیش از ۲۶۵ میلیارد تومان اعلام کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: این استان در سال 97 در سه بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری هفت هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید جذب کرده که در این زمینه قم رتبه 12 کشوری را کسب نموده است
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میاندوآب:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میاندوآب گفت: توزیع 9 هزار و 400 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد به قیمت هر کیلوگرم 315 هزار ریال در این شهرستان آغاز شد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی واحدهای معدنی و فرآوری استان در رفع نقاط حادثه خیز در بستر رودخانه ها و مسیلها خبر داد .