•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در بازرسی از انبار دو واحد صنفی در اراک مقدار 20 هزار و 680 کیلوگرم برنج پاکستانی و تایلندی در حکم قاچاق به ارزش بیش از دو میلیارد و ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: پرداخت تسهیلات رونق تولید ۹۸ به واحدهای صنعتی استان تاکنون ۲۵۹ فرصت شغلی جدید در بخش صنعت استان ایجاد کرده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: طبق گزارش اداره غله استان روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تن گندم در این خطه ذخیره‌سازی می‌شود و در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.
   برات قبادیان «معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت» از سازمان صنعت،معدن و تجارت فارس که با اجرای طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) توانست در کشور رتبه دوم را کسب نماید، تقدیر و تشکر ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به برنامه‌های استان در ارتباط با افزایش حجم و ارزش محصولات صادراتی گفت: افزایش صادرات استان به‌ویژه به 15 کشور همسایه و اوراسیا و اعزام و پذیرش ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بازرسی از بازار برای رعایت دستورالعمل تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری در ۹ شهرستان خوزستان آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی به همراه معاون امور برنامه ریزی و سرمایه گذاری این سازمان از دو واحد صنعتی در محور غرب مشهد بازدید کرد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار گلستان گفت : در سال جهش تولید امیدواریم شاهد افزایش تولید باشیم و کشور در محصولاتی نظیر شکر خودکفا شود .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: ۱۹۳ واحد تولیدی در بخش‌های مختلف طی سال گذشته در استان کرمانشاه احیا شد.
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سال ۹۸ تعداد ۱۸۷۸ مورد بازدید از واحد های دارنده کارت بازرگانی توسط کارشناسان صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی و اتاق تعاون ...