•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون معدنی وزیر صنعت،معدن وتجارت ازمعدن سرب و روی دره زنجیربازدید کرد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : نمایشگاه فروش بهاره نیمه دوم اسفند ماه در تبریز برگزار می‌شود.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی گفت : طی ۱۱ ماهه گذشته از سال ۹۷، بیش از 199 هزار مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و توزیعی استان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد گفت: نخستین کارخانه فلوتاسیون(موبایل) سیار سرب، روی و مس کشور با حضور معاون معدنی وزیر صنعت ، معدن و تجارت در شهرستان تفت بهره برداری شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: هرگونه افزایش غیر منطقی قیمت در حوزه کالا و خدمات در ایام پایانی سال و نوروز 98 ممنوع و غیر قانونی می باشد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو گفت: چهارهزار و 463 مورد بازرسی از ابتدای امسال تاکنون از واحدهای صنفی صورت گرفته و در این راستا 318 پرونده تخلف تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت عنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: شورابه های دریاچه های نمک مهمترین ظرفیت های معدنی استان قم است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: باید از ورود کالاهایی که در داخل کشور تولید شده و توان تامین نیاز بازار را دارد، جلوگیری شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال یک هزار و 387 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان جنوبی پرداخت شد.
   معاون آموزش،پژوهش و فناوری وزارت صنعت،معدن و تجارت خبر داد:
   شش استان پایلوت طرح ملی "تاپ"( طرح ملی توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار) هستند.