•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های سپاه فتح برای ثبات بازار گفت: ۴۰۳ طرح صنعتی در استان در دست اجرا است.
   امسال صادرات کالا از استان چهارمحال و بختیاری به لحاظ وزنی 113 درصد افزایش یافت.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب در استان خبر داد.

   طرح های مهم اقتصاد مقاومتی استان فارس اعلام شد؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس سرمایه‌گذاری 157 هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای بیش از 5 هزار نفر را از طرح های مهم و اولویت دار اقتصاد مقاومتی در استان فارس اعلام کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 99درصدی سرمایه گذاری در بخش صنعت این استان در سالجاری خبر داد.
   استاندار چهارمحال وبختیاری ضمن تقدیر از سازمان صنعت؛معدن و تجارت؛تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف درنشست تنظیم بازار استان اعلام کرد: امسال افزون بر ۴۰ هزار بازرسی از اصناف چهارمحال و بختیاری انجام شده ...
   جلسه کمیته فرش استان اردبیل با حضور معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، مسئولان سازمانها و ادارات ذیربط ، تعدادی از تولیدکنندگان فرش دستباف ، روسای اتحادیه صنفی و ...
   در استان کردستان برگزار شد؛
   کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در حوزه اصناف و بازاریان با حضور روسای اتحادیه های صنفی و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان سنندج برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: مواد معدنی شاخص استخراجی از معادن استان از جمله زغال، منیزیت، مرمریت، مرمر، گرانیت، طلا، فلورین و ... برای ثبت و دریافت نشان تجاری ملی و بین المللی ...
   از ابتدای مهر ماه انجام شد؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از ادامه طرح توزیع گوشت قرمز مورد نیاز مردم با هدف تنظیم بازار مصرف خبر داد.
Page created in 1.7780799865723 seconds.
memoryUsage : 29409Kb