•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تاکید کرد :
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان بر لزوم تسریع در فعال سازی دبیرخانه کمیسیون نظارت بر مجامع و سازمانهای صنفی این استان تأکید کرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز طرح تشدید نظارتی ویژه عید سعید قربان و بازگشت حجاج خبر داد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی چهار ماهه سال ۹8، مقدار 1270هزار تن کالا به ارزش 537 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت گلستان گفت : از محل اعتبارات سال 97 تسهیلات طرح رونق تولید ، تاکنون 770 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان گلستان پرداخت شده است .
   نوبخت در نشست با سرمایه‌گذاران واحدهای تولیدی گیلان:
   معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر ضرورت متصل شدن شهر صنعتی رشت به خط ریلی گفت: باید امکان جابجایی بار از شهر و شهرک صنعتی رشت توسط شبکه سراسری ریلی، در کوتاه ترین زمان اجرا ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۳۵ واحد تولیدی نقاط مختلف این استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک های عامل معرفی شدند.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان استان تهران اعلام کرد: در 4 ماهه ابتدای سال 98 جمعا 9هزار و هفتصد و پنجاه و دو پروانه کسب به صورت دائم صادر شده ولی بر اساس برآوردهای صورت گرفته 10درصد از ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی با هدف توسعه سرمایه گذاری خارجی در استان با بکیر صدیق کیزماز رایزن بازرگانی سرکنسولگری جمهوری ترکیه در ارومیه دیدار و گفت وگو کرد
   در چهار ماهه نخست سال؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۳۲۷ میلیون دلار کالای غیرنفتی به وزن 560 هزار تن از استان مرکزی به ۶۳ کشورجهان صادر شد.
   معاون رئیس جمهور با اشاره به کاهش صادرات نفت و درآمدهای ارزی از بخش خصوصی خواست ارزهای خود را برای ایجاد تحول اقتصادی در داخل کشور هزینه کنند.