•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   طبق اعلام نظر سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان امسال بیش از هزار و ۸۴ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری مستقیم در حوزه صنعت انجام شده که به موجب آن ۹۸۹ شغل جدید در سطح استان فراهم شده است.
   همزمان باهشتمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد؛
   عملیات اجرایی واحد صنعتی کنسانتره آهن با حضور استاندار خراسان‌ جنوبی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار نهبندان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مدیران استان با سرمایه گذاری ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از گشایش یک واحد فرآوری مس با ظرفیت تولید ۲۰۰ تن در روز در شهرستان دامغان خبر داد .
   شرکت تعاونی ۱۷۷ پروتئینی آبادان جنوب با سرمایه گذاری ۷۵ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهدای آبادان گشایش یافت
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت : سه پروژه مهم اقتصادی و صنعتی در خوزستان با ایجاد اشتغال مستقیم برای۲هزار و ۵۰۰ نفر تکمیل شده و آماده بهره‌برداری هستند
   جشن بازگشت ۷۵ واحد صنعتی راکد مازندران به چرخه تولید روز شنبه همزمان با هشتمین روز از دهه فجر در ساری برگزار و از تعدادی از مدیران این واحدهای صنعتی که بیشترین تلاش را داشتند ، قدردانی شد.
   با توجه به پرداخت یکهزار و 460 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید و تبصره 18 به واحدهای تولیدی این میزان در مقایسه با سال گذشته از رشد 140 درصدی برخوردار بوده است.
   سرپرست سازمان صنعت معدن وتجارت استان درحاشیه این مراسم با بیان اینکه پروژه در شهرک صنعتی شماره 3 یاسوج افتتاح و به بهره برداری رسید، گفت: این واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری حدود 19000 میلیون ریال ...
   در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی :
   در ایام دهه مبارک فجر بهره برداری از سه طرح صنعتی در شهرستان تاکستان آغاز شد.
   همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:
   همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میز خدمت سازمان صمت استان در حاشیه نماز جمعه شهر قزوین برپا شد.