•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت آموزش، پژوهش و فناوری اعلام شد ؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با تلاش رئیس و کارشناسان حوزه اداره آموزش و فناوری این سازمان، کردستان درزمره 5 استان برتر کشور در زمینه طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۲۰ فقره پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است، گفت: با بررسی و رسیدگی حکم برای ...
   معاون امور بازرگانی و اقتصادی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش 43 درصدی ارزش دلاری کالاهای صادراتی استان در سال گذشته خبر داد.
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان اعلام کرد :
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده های تخلف با ارزش 126 میلیون ریال به علت گرانفروشی در شهرستان زاهدان خبر داد.
   همزمان با شیوع ویروس کرونا انجام شد؛
   همزمان با شیوع ویروس کرونا ۱۷۶هزار عدد ماسک در چهارمحال و بختیاری تولید شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: پرداخت پنج هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال تسهیلات برای طرح‌های صنعتی این استان تصویب شد.
   مردم چهارمحال و بختیاری امسال تاکنون 225 مرتبه با ستاد خبری 124 رسیدگی به شکایات تماس گرفتند.
   امسال افزون بر 28 میلیون عدددستکش پلی اتیلنی در چهارمحال و بختیاری تولید و روانه بازار مصرف شده است.
   تفاهم نامه اولیه راه اندازی بازارچه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی در اصفهان بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرداری اصفهان امضا شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از انتشار فراخوان انتخاب واحدهای صنعتی و معدنی نمونه سال 98-99 این استان خبر داد.