•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس نظارت سازمان صنعت کردستان:
   از 12 آبان ماه لغایت 18 آبان سال جاری از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 45 مورد گزارش مردمی دریافت و از این تعداد16 مورد تخلف احراز و در این زمینه پرونده تشکیل و به ...
   اعضای کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان تصویب‌کرد؛
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در قالب تسهیلات رونق تولید ، ۶۶ واحد تولیدی استان حدود ۲۷۶۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند.
   در شش ماه امسال بیش از 757 هزار تن محصولات استان مرکزی به ارزش 520 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه در سال 96 افزایش 12 درصدی را نشان می دهد .
   272 واحد متخلف از ابتدای سالجاری تا پایان مهر ماه در استان مازندران شناسایی شده اند.
   سازمان صمت استان چهارمحال‌و ‌بختیاری برگزارکرد:
   دوره آموزشی پدافند غیرعامل و اقتصاد مقاومتی در سالن غدیر سازمان صنعت،معدن و تجارت استان چهار محال‌و بختیاری برگزار شد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان ازصدور39 پروانه اکتشاف و گواهینامه کشف در هرمزگان خبر داد.
   فولادسازی مجتمع فولادسفیددشت چهارمحال و بختیاری با70 درصدپیشرفت اجرایی سال آینده به بهره برداری می رسد
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی گفت: مراسم تجلیل از واحدهای برگزیده تولیدی صادراتی استان همزمان با همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی و با حضور مسولان ملی و استانی ...
   رییس سازمان صنعت ,معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی هفت ماهه سال 97، یک میلیون و 624هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و 313 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: هفت ماهه نخست امسال سهمیه واردات از بازارچه‌های مرزی آذربایجان‌غربی به 50 میلیون دلار رسید.
Page created in 1.8839428424835 seconds.
memoryUsage : 29395Kb