•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه برتر در اعمال قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شناخته شد.
   استاندار هرمزگان در دهمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استانگفت: زمینه فعال سازی گمرک بندر گوکسر در شهرستان جاسک به سرعت فراهم شود تا ملوانان این بندر نیز بتوانند مبادلات تجاری داشته باشند.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: بیش از 340هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های سپاه فتح برای ثبات بازار گفت: ۴۰۳ طرح صنعتی در استان در دست اجرا است.
   امسال صادرات کالا از استان چهارمحال و بختیاری به لحاظ وزنی 113 درصد افزایش یافت.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب در استان خبر داد.

   طرح های مهم اقتصاد مقاومتی استان فارس اعلام شد؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس سرمایه‌گذاری 157 هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای بیش از 5 هزار نفر را از طرح های مهم و اولویت دار اقتصاد مقاومتی در استان فارس اعلام کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 99درصدی سرمایه گذاری در بخش صنعت این استان در سالجاری خبر داد.
   استاندار چهارمحال وبختیاری ضمن تقدیر از سازمان صنعت؛معدن و تجارت؛تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف درنشست تنظیم بازار استان اعلام کرد: امسال افزون بر ۴۰ هزار بازرسی از اصناف چهارمحال و بختیاری انجام شده ...
   جلسه کمیته فرش استان اردبیل با حضور معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، مسئولان سازمانها و ادارات ذیربط ، تعدادی از تولیدکنندگان فرش دستباف ، روسای اتحادیه صنفی و ...
Page created in 1.9034819602966 seconds.
memoryUsage : 29249Kb