•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: تاکنون 2 هزار و 50 میلیارد ریال تسهیلات بهین یاب (رونق تولید) به طرح‌ها و واحدهای تولیدی این استان ارایه شده است.
   در مراسمی که با حضور استاندار مرکزی و فعالان اقتصادی استان برگزار شد از ۲۰ صادرکننده برتر با اهداء لوح تقدیر شد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد گفت : در هشت ماهه نخست امسال صادرات استان از نظر ارزش 11 درصد و از نظر وزن هفت درصد نسبت به مدت مشابه رشد داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:
   ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هیات تجاری آذربایجان‌غربی به منظور بازاریابی برای محصولات کشاورزی سیب درختی و انگور تولیدی استان به کشور پاکستان اعزام می‌شوند.
   سرپرست سازمان صنعت معدن وتجارت استان قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان قم با اشاره به افزایش چشمگیر صادرات چوب استان افزود: رشد سه برابری صادرات صنایع چوبی قم نسبت به سال گذشته اگرچه چشمگیر است ولی رقم این صادرات هیچ تناسبی با ظرفیت ...
   درنشست فعالان اقتصادی استان مرکزی با هیات تجاریِ اتیوپی، فرصت های مشترک سرمایه گذاری دو جانبه بررسی شد.
   در دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس تندیس و نشان برتر رییس سازمان استانی برتر را دریافت کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: کل مبادلات استان در هشت ماهه امسال حدود 2 هزار و 126 تن به ارزش 3 هزار و 604 میلیون دلار است که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل به لحاظ وزنی 25 درصد و به ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در کمتر از 9 ماه نخست امسال با ایجاد 1200 شغل توانسته 69 درصد از تعهد اشتغال خود را تحقق بخشد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: به مناسبت شب یلدا نظارت و بازرسی از بازار توسط بازرسان سازمان تشدید می شود.
Page created in 2.1358959674835 seconds.
memoryUsage : 29239Kb