•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه تور خبری بازدید از واحدهای صنعتی شهر یاسوج از افتتاح ۱۰ طرح بزرگ صنعتی در سال آینده خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام؛
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام 10 پرونده مربوط به واحدهای تولیدی و اصناف خسارت دیده از سیل امسال بررسی شد.
   معاون امور بازرگانی توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تصویب نرخ خدمات 14 اتحادیه صنفی و همچنین تصویب حق عضویت 12 اتحادیه صنفی در هفدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان ...
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال 94 تعداد سه فقره گواهینامه کشف معدن در زمینه ماده معدنی ذغال سنگ از ابتدای سال 94 با ذخیره قطعی بیش ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان یزد، از صادرات 1277هزار تن کالا به ارزش 403 میلیون دلار از استان به بیش از 50 کشور طی 9ماهه سال 94 خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان در بازدید از حوزه نظارت و بازرسی سازمان گفت: آسیب شناسی فرآیندها و ارائه راهکارهای اصلاحی در حوزه اقتصاد از مهمترین وظایف حوزه نظارت و بازرسی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات ۱۰۱ میلیون دلاری از گمرک همدان به سایر کشورها خبر داد و گفت: صادرات سیمان از همدان ۱۲ درصد کاهش یافت.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در کنار تولید کنندگان استان هستیم تا به یاری ایشان به اهدافی که مدنظر ما و دولت می باشد برسیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی 9 ماه امسال افزون بر 7 میلیون دلار انواع کالاهای تولیدی به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر شده است.
   آیت اله دری نجف آبادی در دیدار با رئیس نظام مهندسی معدن کشور :
   نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تاکید کرد: با رویکرد اقتصاد مقاومتی، سطح مقاومت ملی را در عرصه بین‌المللی افزایش دهیم.