•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران :
   افزایش کیفیت در بهره وری معادن کشور با کاربردی کردن آموزش به اعضای این سازمان و به کار گیری مسوولان فنی در معادن می تواند به این هدف کمک کند.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال در صندوق توسعه ملی بیش از ۲ هزار میلیارد تومان تسهلات برای حمایت از واحدهایی که تولیدات صادرات‌گرا دارند پیش‌بینی شده است.
   واحدهایی که بمنظور فعال نمودن یا افزایش تولید و اشتغال نیاز به تسهیلات بانکی دارند نسبت به درج درخواست تسهیلات مورد نیاز در سامانه بهین یاب، به نشانی www.behinyab.ir و در قسمت (تسهیلات رونق تولید) ...
   جلسه میز صادرات خدمات دانش بنیان با حضور محمود بازاری مدیرکل دفتر توسعه صادرات کالای سازمان توسعه تجارت ایران در بیرجند برگزار و امور مربوط به این حوزه مورد بحث وبرسی قرار گرفت.
   معاون توسعه بازرگانی داخلی و تجارت خارجی همدان خبرداد؛
   معاون توسعه بازرگانی داخلی و تجارت خارجی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان همدان با تأکید بر افزایش صادرات در سال‌جاری، گفت: فرش همدان دوباره به چرخه صادرات استان باز می‌گردد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : مدیران واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان فارس با اشتغال کمتر از یکصد نفر، که برای فعال شدن یا افزایش تولید و اشتغال، نیاز به تسهیلات بانکی دارند، با ...
   رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور با اشاره به اینکه در کهگیلویه و بویراحمد 713 واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری وجود دارد، عنوان کرد: از این تعداد 237 واحد غیرفعال و 476 واحد فعال هستند ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۸۰ درصد اشتغال ایجاد شده توسط بخش صنعت این استان مربوط به صنایع کوچک است.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: 81 درصد واحدهای صنعتی به بهره برداری رسیده کشور فعال هستند.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان بلوچستان به منظور جذب سرمایه گذاری برای اجرای طرح‌های آنتیموان و منیزیت اطلاعیه ای را صادر کرد.