•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام به ریاست معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری و با حضور رئیس سازمان صمت، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی رئیس شعب بانک ملی، رئیس اعتبارات بانک سپه و چند ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: بمنظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ؛ نظارت و بازرسی از واحد های صنفی مجاز به فعالیت در جهت رعایت دقیق اصول بهداشتی مبارزه با کرونا استمرار خواهد داشت.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تا انتهای بهار 1399 فرصت مناسب برای انجام کلیه تعهدات متقاضیان و فعالین بخش معدن و همچنین انجام امور اداری مرتبط ارائه می شود ...
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: نه تنها هیچ گونه کمبودی در کالاهای اساسی در بازارهای استان وجود ندارد، بلکه با تمهیدات اتخاذ شده شرایط فراوانی کالا نیز بر بازار حاکم است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پنجم فروردین بیش از 230 واحد صنفی متخلف در مازندران پلمپ شده است.
   ستاد مقابله با کرونای استان آذربایجان شرقی تصویب کرد؛
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان آذربایجان شرقی، همه واحدهای صنفی و مراکز تجاری غیر ضرور استان شرقی تا 13 فروردین تعطیل هستند.
   در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده قیمت میوه شب عید طرح تنظیم بازار در استان بوشهر تعدیل شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در راستای نامگذاری سال 99 با عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری و برای دستیابی حداکثری به اهداف جهش تولید، طبق هماهنگی انجام شده در سطح ...
   سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ایرانشهر گفت: ۲۷ واحد صنفی مختلف که به دلیل عدم رعایت قانون (عدم تعطیلی ) و عدم تمکین از تصمیم شورای تامین و دستوری فرماندار ویژه تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 5 اکیپ به صورت مستمر بر تعطیلی اصناف غیر ضرور در مرکز استان نظارت کرده و در سایر شهرستانها نیز این امر به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.