•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   برای سومین سال
   سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان برای سومین سال رتبه برتر جشنواره شهید رجایی استان کرمان را در حوزه پیشبرد برنامه های اقتصاد مقاومتی کسب کرد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طی ۵ ماهه نخست امسال کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در این استان مبلغ ۵۱۸ میلیارد ریال در قالب تسهیلات برای کمک به واحدهای مشکل‌دار پرداخت کرد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت گفت: اقلام پرمصرف در تامین 587 تن اقلام اساسی برای هیاتهای مذهبی ماه های محرم و صفر با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت این اقلام و حمایت از هیات ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: بیش از ۴۲ هزار میلیارد تومان پروژه اقتصاد مقاومتی طی دولت تدبیر و امید دراین استان افتتاح می شود که از این میزان ۱۳ هزار میلیارد تومان امسال به بهره ...
   مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران:
   مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در اولین جلسه هماهنگی فعال سازی معادن تعطیل کوچک مقیاس ایلام از طرح ایجاد واحد فرآوری ماده معدنی بیتومین در ایلام خبر داد.
   مشاور قائم مقام وزیر صمت در چابهار:
   مشاور قائم مقام وزیر صمت گفت: اعمال ۳۰ درصد تخفیف گمرکی از بندر چابهار همانند سایر بنادر کشور در دستور کار قرار گرفته و پیگیر تخفیفات کشتیرانی از بنادر چابهار هستیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، ذخایر شناسایی شده معادن این استان را یک میلیارد تن اعلام کرد و افزود: ظرفیت استخراج اسمی معادن فعال استان 14 میلیون تن است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: در پنج ماهه اول امسال 15 معدن غیرفعال استان کرمانشاه به چرخه تولید بازگشتند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رتبه نخست این استان در تعداد پرداخت تسهیلات رونق تولید ۹۷ در کشور خبر داد.
   در 5 ماهه نخست سال جاری
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربیاعلام کرد : در 5 ماهه نخست سال جاری با پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ، مشکلات و موانع تعداد زیادی از واحد های صنعتی استان مرتفع ...