•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به منظور تثبیت قیمت لوازم خانگی در استان زنجان ، جلسه هم اندیشی اعضای اتحادیه لوازم خانگی با رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان برگزار شد.
   به منظور بررسی و حل مشکلات مالی واحدهای صنعتی و صنفی استان در محل مدیریت امورشعب بانک ملی جلسه ستادتسهیل ورفع موانع تولید استان برگزار شد.
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان گفت : تخلف 13 میلیارد ریالی تولید کننده دام و طیور و مرغ گوشتی در ازای دریافت ارز توسط بازرسان سازمان صنعت معدن و ...
   در چهار ماهه اول سال محقق شد :
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از انجام بیش از 73 هزار مورد بازرسی در چهار ماهه اول سال 98 در استان خبر داد .
   نسبت به مدت مشابه 4ماهه سال گذشته روی داد :
   صادرات کالا از استان سیستان و بلوچستان طی 4ماهه ابتدایی امسال به ارزش بیش از 337 میلیون دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال 1397 از نظر ارزش ، رشد 76درصدی داشته است
   با حضور رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان گلستان و استاندار این استان ، واحد تولیدی "ماکیان دانه هیرکان" با سرمایه گذاری 45 میلیارد ریال در شهرک صنعتی آق قلا افتتاح شد.
   سرپرست سازمان صمت استان البرز گفت: در کشور و استان، کسری شکر وجود ندارد و همه فروشندگان باید شکر فله ای را به قیمت سه هزار و چهارصد تومان و شکر بسته بندی 900 گرمی را به قیمت چهار هزار تومان عرضه ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در مراسم بزرگداشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک در استان گلستان گفت : بالغ بر 95 درصد واحدهای صنعتی استان صنایع کوچک هستند .
   در اداره کل زمین‌شناسی منطقه شمال باختری کشور صورت گرفت:
   همزمان با شصتمین سالگرد تاسیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور آزمایشگاه محیط زیست با حضور معاون اقتصادی استانداری استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.
   رئیس سازمان صمت قزوین گفت: از پرداخت ۲۹۵ فقره تسهیلات بهین یاب به مبلغ ۳۸۴ میلیارد تومان از ابتدای امسال در استان قزوین خبر داد.