•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: پروژه‌های مورد تأیید کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استانی، مشوق‌های صادراتی دریافت می‌کنند.
   رییس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری از افزایش 551 درصدی سرمایه گذاری صنعتی در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به اصول پدافند غیرعامل، تقویت زیرساخت‌های صنعت و معدن از اولویت‌های استان است و باید با برنامه ریزی برای رفع نقاط ضعف در این حوزه اقدام ...
   در جشنواره شهید رجایی از رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان به جهت اجرای برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید تجلیل شد.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در اولین برنامه کاری سفر خود به استان چهارمحال و بختیاری، با حضور در گلزار شهدای گمنام شهرکرد ضمن غبار روبی و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با آرمان ...
   رییس سازمان صمت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه این سازمان بشدت با خبازیهای متخلف برخورد می‌کند، افزود: از ۲۱ مرداد تا ۱۵ شهریور ۱۱ گشت مشترک از خبازی‌های استان انجام و ۲۳ مورد تخلف کم‌فروشی و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: در 5 ماهه سال جاری یکهزار و 71 مورد پرونده تخلف از واحدهای صنفی استان زنجان تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از آزادسازی پهنه اکتشافی زون یک شرکت مدیریت اکتشاف منابع معدنی پایا خبر داد.
   کارخانه آسفالت شرکت خوش آبراه شهرستان آبدانان استان ایلام درآئینی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان آبدانان افتتاح شد .

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: سامانه پرداخت تسهیلات بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی سال ۹۸ به‌ منظور بهره مندی بنگاه‌های صادراتی راه‌اندازی شد.