•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش افزون بر یک هزار و 978مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی به ستادهای خبری این سازمان تا پایان آذر ماه سالجاری خبر داد.
   تنها واحد تولید کننده لنت خودرو در چهارمحال و بختیاری 10 درصد از تولید این محصول را در کشور عهده دار است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : استقرار فن آوری‌های جدید در واحدهای تولید کاغذ از ضایعات سنگ ، اولویت برنامه های سازمان است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت : از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان قم 41 جلسه اصلی و 60 کمیته فرعی در استان برگزار شده است که منجر به تصویب 400 مصوبه شده است .
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت البرز خبر داد:
   جهانگیر شاهمرادی از وصول 6 هزار و 268 شکایت از طریق سامانه 124 در 9 ماهه گذشته خبر داد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت ، طی نه ماهه سالجاری 159 پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان سمنان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبر داد:
   دلق پوش: 62 جواز تاسیس برای احداث واحد صنعتی جدید با سرمایه گذاری بیش از 253 میلیارد تومان در شهرستان شفت صادر شد که پیش بینی می شود با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال ۱۵۱۴ نفر فراهم گردد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری :
   تعیم امامی گفت: بزرگترین کارخانه ورق گالوانیزه خودرو ایران، نخستین صادرکننده این محصول ( ورق گالوانیزه) به اروپا شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
   خلیل قاسمی گفت: طرح نظارتی مشهود بازار که از 10 آذر ماه امسال با اسقرار کانکس ها در چهار نقطه شهر بندرعباس و برخی شهرستان ها آغاز شد، 10 دی ماه به پایان رسید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
   ناصر فغفوری در کارگروه معدن استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر ۳۸۰ معدن در استان زنجان وجود دارد، افزود: از این تعداد ۳۱۴ معدن فعال و ۶۶ معدن غیر فعالند که حدود ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در این معادن ...