•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در راستای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید در حوزه معدن، امسال تجهیز و بازسازی ۵۹ معدن در استان چهارمحال و بختیاری هدفگذاری شده است.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان:
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سالجاری تا کنون از نانوایی های سطح شهرستان زاهدان تعداد 147 مورد بازرسی ...
   رئیس سازمان صمت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از توزیع سه هزار و ۲۴۸ تن برنج و شکر ویژه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صمت کرمانشاه گفت: بازرسان این سازمان بنا به وظایف سازمانی خود، طی هفته منتهی به بیست و دوم اردیبهشت‌ماه سال 1399، موفق به انجام 1145 مورد بازرسی از ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر مطرح کرد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ممنوعیت صادرات عین کالاهای وارداتی از محل ارز(دولتی) از کلیه مرزهای گمرکی کشور و از مناطق آزاد ویژه اقتصادی به خارج ازکشور ...
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از خدمات رسانی مجتمع اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در روستاهای محروم با توجه به شیوع ویروس کرونا خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف ۲ میلیارد ریال لوازم آرایشی قاچاق و غیرمجاز از یک انبار در حومه مشهد خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ شرقی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : برای برون رفت از صادرات سنتی، تشکیل شرکتهایی با ماهیت توسعه صادرات لازم و ضروری است.
   رییس سازمان صمت گیلان گفت: سال گذشته با شروع به کار ۱۶۰ کارخانه جدید ۲ هزار و ۵۶ نفر مشغول به فعالیت شدند.
   رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: در طرح نظارت بر عرضه کنندگان تجهیزات پزشکی، تعداد 112 گشت مشترک صورت گرفت که منجر به تشکیل 36 فقره پرونده تخلف گردید.