•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در تیرماه امسال ضمن بازرسی از ۱۲ هزار و ۲۳۷ واحد صنفی ۵۹۶ پرونده تخلف تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی از آغاز طرح توزیع لاستیک برای ماشین های سنگین موردنیاز رانندگان شاغل در بخش حمل‌و نقل جاده‌ای بر اساس نرخ مصوب با استفاده از تولیدات داخلی و واردات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در بازه زمانی 16 تیر تا 26 تیر امسال 9 هزار و 203 مورد بازرسی از واحدهای صنفی وغیر صنفی (تولیدی ، توزیعی و خدماتی) انجام شده که از این تعداد بازرسی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از اجرای طرح ویژه نظارتی بر توزیع و قیمت کالا بویژه کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم در این استان خبر داد.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ، معدن و تجارت کشور از اجرای 55برنامه ویژه از سوی این وزارتخانه برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی کشور از امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: در سه ماهه نخست امسال 160 میلیون دلار از گمرگات استان قزوین صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در قالب تسهیلات رونق تولید سال ۹۶ و بمنظور رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار ، ۳۷ طرح نیمه تمام در استان ، ۵۰۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویر احمد از تعداد شناسایی ۲۴۳واحد صنفی متخلف در سطح استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون ۸۸۹ واحد تولیدی این استان تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند.
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   واحد تولید سلفون بسته بندی مواد غذایی، فیلم های شرینگ، پی وی سی و پلی الفین با حضور راضیه لک«معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور»، ریس سازمان صنعت، معدن و ...
Page created in 2.0331120491028 seconds.
memoryUsage : 29649Kb