•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: افزایش نرخ ارز می تواند باعث ایجاد فرصتی برای صادرکنندگان محصولات معدنی و ارزآوری معادن و صنایع معدنی گردد.
   10درصد شیرخشک یارانه ای نوزادان ایرانی درچهارمحال وبختیاری تولید وروانه بازار مصرف می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۱۱۲۱ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ ، به ۳۳ واحد تولیدی استان پرداخت می شود.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: مصرف کنندگان محصولات فولادی و فلزات غیرآهنی با ثبت نام در بهین یاب می توانند از بورس خرید نمایند.
   معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ضمن بازدید ازتنها کارخانه تولید کننده ویتامین E در ایران و خاورمیانه اظهار کرد:دانش و تکنولوژی خریدنی نیست و باید ۲۰ تا ۳۰ سال تلاش شود تا بتوانیم به یک دانش برسیم.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز ثبت نام واحدهای تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات طرح رونق تولید سال 97 در استان خبر داد.
   در پنج ماهه امسال بیش از 437 میلیون دلار محصولات استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه در سال 96 افزایش 11 درصدی را نشان می دهد .
   هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی‌ به‌ریاست‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور رییس سازمان صمت استان، دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد.
   رییس سازمان صنعت , معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی پنج ماهه سال 97, 1118 هزار تن کالا به ارزش 933 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بر اساس آخرین اطلاعات تولید شده توسط مرکز آمار ایران، ارزش افزوده صنعت و معدن استان حدود ۱۰ هزار و ۴۴ میلیارد تومان است که ...
Page created in 2.2767930030823 seconds.
memoryUsage : 29409Kb