•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بر اساس آخرین اطلاعات تولید شده توسط مرکز آمار ایران، ارزش افزوده صنعت و معدن استان حدود ۱۰ هزار و ۴۴ میلیارد تومان است که ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در اولین جلسه ستاد سرمایه‌گذاری صنعت و معدن اظهارداشت:‌ موارد مربوط به احداث کارخانه لاستیک، ویسکوز، مس کاتد و سیمان در جیرفت و عنبرآباد بررسی و تصمیم گیری ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان از تشکیل 20 پرونده تخلف احتکار از آغاز اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفاء کالا خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر 160 واحد صنفی در حوزه چاپ در استان فعال هستند .
   معاون امور بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: هم اکنون گوشت گرم و منجمد وارداتی و مرغ منجمد با قیمت ستاد تنظیم بازار در سطح استان زنجان توزیع می گردد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال 97 تا پایان مردادماه 349 فقره جواز تاسیس واحد تولیدی در نقاط مختلف این استان صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از ثبت 5 هزار و 220 انبار در سیستان و بلوچستان از سوی فعالین اقتصادی در سامانه جامع انبارها خبرداد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین از آغاز ثبت نام طرح تامین مالی بنگاه های اقتصادی با هدف رونق تولید در سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد: 10 میلیون دلار سرمایه خارجی در حوزه صنایع فلزی این استان جذب شد.
   میزان سرمایه گذاری صورت گرفته در بخش معدن استان زنجان تاکنون بالغ بر 2 هزار میلیارد ریال می باشد.
Page created in 1.9183759689331 seconds.
memoryUsage : 29261Kb