•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   اولین جلسه کمیسون نظارت بر کالا و خدمات شهرستان قم در سال جاری با حضور فرماندار ، مدیر کل تعزیرات حکومتی ، رئیس اتاق اصناف و نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو این کمیسیون به ریاست احمد ذاکری رئیس این ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه، طی نشستی با معدنکاران قیرطبیعی استان ، مهمترین چالش های پیش روی معدنکاری را برشمرد و افزود : استخراج غیرکارشناسانه در معادن استان بخصوص قیرطبیعی باعث ...
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان با اشاره به بخشی از صادرات گزارش شده گمرکات فارس گفت: در مجموع صادرات استان درسال 1394 ازنظر ارزی 4 درصد رشد و ازنظر وزنی 12 درصد رشد داشته است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با بررسی عملکرد صادرات و واردات استان در سال گذشته از طریق گمرکات و بازارچه های مرزی با احتساب صادرات انجام شده از طریق ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گفت : با توجه به وجود ذخایر مناسب آنتی موآن در استان سیستان و بلوچستان ایجاد کارخانه فرآوری در مقیاس صنعتی در انتظار سرمایه گذاری دولتی و خصوصی می باشد .
   وزیر اقتصاد ایالت اتریش سفلی در جریان سفر به استان مرکزی مطرح کرد :
   وزیر اقتصاد ایالت اتریش سفلی گفت: تجار و بازرگانان نقاط مختلف اتریش خواهان توسعه روابط بازرگانی با ایران هستند چرا که این کشور ظرفیت های صنعتی و معدنی قابل توجهی دارد.
   رییس سازمان صنعت ف معدن وتجارت استان مرکزی در جلسه مشترک هیات اقتصادی اتریش:
   استان مرکزی به علت موقعیت جغرافیایی مطلوب، وجود صنایع مادر و دارا بودن زیرساختهای مناسب ، فرصت خوبی را جهت جذب سرمایه گذاران خارجی فراهم آورده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   اولویت کشور فعال نمودن واحدهای راکد، بالا بردن ظرفیت واحدها و ایجاد بسترهای لازم درجهت سرمایه گذاری های بیشتر است.
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری:
   استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر استفاده از منابع و تولیدات داخل استان، گفت: استفاده صحیح و هدفمند از منابع داخلی راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی است.
   هیاتی اقتصادی متشکل از 46 فعال اقتصادی کشور اتریش به سرپرستی وزیر اقتصاد اتریش سفلی وارد استان مرکزی شدند.