•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   از ابتدای امسال تاکنون محقق شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای امسال تاکنون سرمایه گذاری جواز های تاسیس صنعتی صادره در استان 200 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
   مسؤل فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد معتقد است که تولید سالانه سه هزار متر مربع فرش و گلیم نفیس می تواند از ظرفیت های اقتصادی، صادراتی و ارزآور باشد، اما این کالا از این استان صادر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 105 واحد تولیدی کهگیلویه و بویراحمد تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.
   به مناسبت دهه مبارک فجر:
   به مناسبت دهه فجر، دو طرح صنعتی با حضور مسئولان دولتی و صنعتی در شهرستان کنارک از استان چهار محال و بختیاری به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۵۶۰ واحد تولیدی به میزان سه هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند.
   رییس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از افتتاح 6 طرح در دهه فجر در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: 65 درصد نیاز کشور به ورق قلع اندود در این استان تولید می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :ما برای ورود سرمایه گذار به استان فرش قرمز پهن می کنیم و در این راستا از هیچ کوشش حمایتی دریغ نخواهیم کرد.
   استاندار زنجان:
   استاندار زنجان گفت: راه نجات کشور و این استان از مشکل بیکاری، توسعه صنایع و استفاده از توانمندی سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
   استاندار زنجان:
   استاندار زنجان گفت: راه نجات کشور و این استان از مشکل بیکاری، توسعه صنایع و استفاده از توانمندی سرمایه گذاران بخش خصوصی است.