•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد: انجمن تحقیق و توسعه در استان زنجان تشکیل و آغاز به کار کرد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کردستان گفت: طی 7 روز گذشته بیش از 2 هزار و 38 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی صورت گرفته است.
   در دیدار با مدیرعامل بانک صنعت و معدن مطرح شد؛
   استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان طی جلسه ای با مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور در تهران رایزنی ها لازم را درجهت تسریع در روند پرداخت تسهیلات مورد نیاز برخی ...
   27 و 28 بهمن ماه سالجاری در شیراز برگزار می‌ شود:
   رئیس مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی جنوب کشور گفت:همایش علوم‌زمین و آب در استان فارس همزمان با سی‌ و دومین گردهمایی علوم‌زمین و نخستین کنگره بین‌المللی تخصصی علوم زمین برگزار می‌ شود.
   معاون توسعه وتجارت خارجی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت : صادرات مواد معدنی فارس در 7 ماهه اول سال رکورد زده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: خانه فرش با هدف رشد و رونق صنعت فرش با دیگر احیا می شود.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدا سال تا پایان آبان ماه سالجاری با هدف تنظیم بازار و شناسایی متخلفین اقتصادی بیش از 169 هزار بازرسی از واحدهای ...
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام کاهش هزینه های گمرکی و اعمال وحدت رویه در دریافت عوارضات از تجار و بازرگانان در مرز مهران و استان واسط کشور عراق را خواستار شد.
   طی مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی وزیر صنعت ، معدن و تجارت محمود سلطانی‌زاده به عنوان رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان معرفی شد.
   تکرار/وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: روند اجرای خصوصی‌سازی در کشور می‌بایست همگام با ایجاد ظرفیت‌های موجود و توجه به بنیه مالی و توانمندی فنی بخش خصوصی و تعاونی‌‌ها صورت گیرد.